Rodzinka.pl 15 sezon. Jakie imię Magda i Tomek wybiorą dla córki? To będzie wielkie zaskoczenie!

2019-07-03 14:03 Ag
Rodzinka.pl 13 sezon. Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)
Autor: TVP Rodzinka.pl 13 sezon. Tomek (Maciej Musiał), Magda (Olga Kalicka)

Fani serialu "Rodzinka.pl" nie mogą się doczekać, by poznać imię córki Tomka (Maciej Musiał) i Magdy (Olga Kalicka)! W nowym 15 sezonie "Rodzinka.pl" do grona Boskich dołączy bowiem śliczna mała dziewczynka - córeczka najstarszego syna Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak). W nowych odcinkach "Rodzinki.pl" jesienią 2019 dziadkowie oszaleją za szczęścia na punkcie wnuczki, a widzowie wreszcie dowiedzą się jakie imię Tomek i Magda wybrali dla córki. Są już pewne podejrzenia!

"Rodzinka.pl" 15 sezon nowe odcinki od września 2019 w TVP2

Poród Magdy w finale 14 sezonu "Rodzinki.pl" był wielkim wydarzeniem w rodzinie Boskich. Córka Magdy i Tomka urodziła się gdy dziadkowie byli akurat na wyjeździe w górach. Przy porodzie obecny był tylko Tomek. O tym jak to wszystko przebiegało i jak wygląda najmłodsza Boska widzowie przekonają się dopiero w premierowym odcinku 15 sezonu "Rodzinki.pl". Pierwsze zdjęcia córeczki Tomka i Magdy mamy dla Was TUTAJ >>>

Na planie serialu już od kilku tygodni trwają zdjęcia do kolejnych odcinków 15 serii, w których do obsady dołączyła malutka aktorka. Wbrew wszystkim spekulacjom dziecko Olgi Kalickiej nie zagra jej serialowej córki. Aktorka pół roku temu urodziła synka Aleksego, ale to nie on będzie córeczką Magdy i Tomka!

Na profilu serialu na Instagramie fani wciąż zadają pytanie jak będzie miała na imię dziewczynka, jakie imię wybiorą dla córki Magda i Tomek? Na razie produkcja "Rodzinki.pl" i sami aktorzy konsekwentnie milczą. Chcą bowiem, że to była niespodzianka dla widzów i wielkie zaskoczenie. W jednym z komentarzy padło imię "Maja", ale nie zostało ono potwierdzone przez twórców serialu.

Najnowsze