Rodzinka.pl 15 sezon. Zmiana dnia i godziny emisji nowych odcinków. Fani oburzeni!

2019-07-27 8:15 Ag
Rodzinka.pl 15 sezon. Paula (Julia Wieniawa), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Kacper (Mateusz Pawłowski), Kuba (Adam Zdrójkowski)
Autor: Instagram Rodzinka.pl 15 sezon. Paula (Julia Wieniawa), Natalia (Małgorzata Kożuchowska), Ludwik (Tomasz Karolak), Kacper (Mateusz Pawłowski), Kuba (Adam Zdrójkowski)

"Rodzinka.pl" nie będzie już emitowana w piątkowe wieczory! TVP2 zapowiedziało zmianę w emisji nowego 15 sezonu "Rodzinki.pl", która po ośmiu latach została przeniesiona na inny dzień i godzinę. Tak duża zmiana spotkała się z ostrą reakcją widzów. Fani "Rodzinki.pl" nie kryją oburzenia, że nowe odcinki serialu o Boskich w TVP2 będą dopiero w niedzielne popołudnia. Poznajcie szczegóły!

"Rodzinka.pl" 15 sezon nowe odcinki od niedzieli, 8.09.2019, o godz. 16.30 w TVP2

Ogromna zmiana w związku z emisją serialu "Rodzinka.pl"! Przez osiem lat widzowie Dwójki oglądali kolejne odcinki perypetii rodziny Boskich w każdy piątek późnym wieczorem. Od września wszystko się zmieni - dzień i godzina emisji,

Nadchodzący 15 sezon "Rodzinki.pl" zobaczymy w niedzielne popołudnia. Pierwszy odcinek kolejnej serii dopiero w niedzielę, 8.09.2019, o godz. 16.30. Następne oczywiście co tydzień!

Sprawdź też: Rodzinka.pl. Odejdzie główna bohaterka, bo Kożuchowska zagra w nowym serialu TVN?

Na oficjalnej stronie "Rodzinki.pl" pojawił się już oficjalny komunikat w sprawie przeniesienia serialu na inny dzień i porę. Skąd ta zmiana? Prawdopodobnie w jesiennej ramówce TVP2 w piątkowe wieczory będzie emitowany teleturniej "Czar par", który wraca na antenę po ponad 20-stu latach. Ale to na razie tylko spekulacje.

Fanów "Rodzinki.pl" oburzył fakt, że emisja 15 sezonu została przesunięta. W komentarzach surowo oceniają decyzję TVP, by serial przenieść z piątku na niedzielę i do tego na mniej dogodną do oglądania telewizji godzinę. 

Nie przegap: Rodzinka.pl 15 sezon. Jakie imię Magda i Tomek wybiorą dla córki? To będzie wielkie zaskoczenie!

Oto niektóre z komentarzy wściekłych widzów "Rodzinki.pl":

"myślę, że godzina i dzień emisji średnio trafiony... Lepszy był piątkowy - fajna pora na śmiech i odreagowanie przy nowym odcinku po całym tygodniu"

"W niedzielę? Jeszcze taka godzina"

"W niedzielę to lekka przesada i ta godzina myślę że spadnie oglądalność lepsza wersja jaką była czyli stara"

"Super, ale lepszy byłby piątek albo niedziela tylko wieczorem, bo o 16.30 to widzowie będą jeszcze na spotkaniach rodzinnych"

"Co za durnoty takie godziny emisji dały"

"Naprawdę zmiana dnia i godziny? słaboooo :("