Rodzinka.pl. Koniec serialu o Boskich! Małgorzata Kożuchowska płacze i komentuje decyzję TVP

2020-02-20 15:31 Ag
Rodzinka.pl. Koniec serialu o Boskich! Małgorzata Kożuchowska płacze i komentuje decyzję TVP
Autor: vod.tvp.pl Rodzinka.pl. Koniec serialu o Boskich! Małgorzata Kożuchowska płacze i komentuje decyzję TVP

"Rodzinka.pl" nie będzie miała kontynuacji. Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie przekazała smutną wiadomość - TVP zdecydowała, że nie powstaną kolejne odcinki "Rodzinki.pl", a produkcja zakończy się na 16 sezonie, który widzowie zobaczą od marca 2020 w TVP2! Dlaczego nie będzie nowych odcinków "Rodzinki.pl"? Kożuchowska ze łzami w oczach powiedziała, że koniec "Rodzinki.pl" to nie przypadek!

"Rodzinka.pl" 16 sezon ostatni w TVP2 od niedzieli, 1.03.2020

"Rodzinka.pl" skończy się na 16 sezonie! Nowe odcinki serialu o Boskich w TVP2 pojawią się dopiero w marcu, ale już wiadomo, że to ostatnia seria przygód tych bohaterów.

Małgorzata Kożuchowska i inne gwiazdy "Rodzinki.pl" takie jak Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski czy Julia Wieniawa stracą pracę w TVP. A przecież dla niektórych rola w "Rodzince.pl" to główne źródło dochodu. Po 9 latach emisji, 15 sezonach oraz 278 odcinkach Telewizja Polska postanowiła zakończyć produkcję serialu, o czym Kożuchowska powiadomiła na Instagramie.

Nie przegap: Rodzinka.pl 16 sezon. Kuba i Paula podpalą dom Boskich! Wypadek podczas randki

Wyświetl ten post na Instagramie.
Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ @rodzinkapl_official @tomasz_karolak_official @maciejmusial_official @adam_zdrojkowski @mateopawlowski @olgakalicka @juliawieniawa @wiktoria_gasiewska @emiliadankwa_official @magdalenastuzynska @agnieszkawosinska Agata Kulesza Jacek Braciak Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

"Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipe o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official
Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. @rodzinkapl_official tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin! DZIĘKUJE!🙏🙏🙏❤❤❤ "

Dlaczego nie będzie już "Rodzinki.pl"? Tego Kożuchowska już nie wyjaśniła. Być może TVP szykuje inny serial na miejsce Boskich, a może po prostu władze telewizji nie są zadowolone ze spadających z sezonu na sezon wyników oglądalności. Ostatnią 15 serię "Rodzinki.pl" emitowaną w niedzielne popołudnia oglądało średnio 917 tys. widzów, o 210 tys. osób mniej niż wcześniejszy sezon.

Najnowsze