Pułapka 2 sezon, odcinek 3: Olga cudem przeżyje wypadek. Zabójca dopadnie Ewę? - ZDJĘCIA

2019-09-10 22:40 sz
Pułapka 2 sezon, odc. 3. Olga (Agata Kulesza), Warski (Jerzy Radziwiłowicz)
Autor: X-NEWS Pułapka 2 sezon, odc. 3. Olga (Agata Kulesza), Warski (Jerzy Radziwiłowicz)

Kto w serialu "Pułapka" będzie chciał zabić Olgę (Agata Kulesza) i Ewę (Marianna Kowalewska)? Czy to prokurator Jacek Staniak (Henryk Talar), oskarżyciel w procesie "Bestii" wyda na nie wyrok? W 3 odcinku serialu "Pułapka" Olga cudem przeżyje wypadek. Ktoś bardzo chce pozbyć się pisarki raz na zawsze i nie cofnie się przed niczym. Ewa razem z Sawicką w 3 odcinku "Pułapki" wpadną na nowy trop. Ale niespodziewanie zabójca rozpocznie z Ewą morderczą grę, którą stawką jej jej życie!

"Pułapka" 2 sezon, odcinek 3 - wtorek, 17.09.2019, o godz. 21.30 w TVN

W 3 odcinku "Pułapki" Olga razem z towarzyszącą jej Ewą zaczną podejrzewać, że prokurator Staniak miał związek z tajemniczą śmiercią jednej dziewczyny i porwaniem drugiej. Podzielą się ze swoimi podejrzeniami z Czarnym (Leszek Lichota), jednak w trakcie rozmowy połączenie zostanie niespodziewanie zerwane. Główna bohaterka w serialu "Pułapka" nie podda się i spróbuje spotkać się z nim w cztery oczy - bezskutecznie... 

TEGO w serialu "Pułapka" nie możesz przegapić >>> Syn Czarnego porwany! Wydrapią mu oczy jak ofiarom Bestii? - ZWIASTUN

Niedługo po tym w 3 odcinku "Pułapki" dostanie informację, że jej matka Helena Rataj (Anna Romantowska), która porzuciła ją w dzieciństwie wybudziła się. Odkryje też, że oprócz niej kobietę odwiedził Warski (Jerzy Radziwiłowicz). Pojedzie rozmówić się z podejrzanym mecenasem. W trakcie ich spotkania dojdzie do tragedii - rozpędzony samochód w "Pułapce" wjedzie w pisarkę! Sawicka tylko cudem przeżyje. To pewne... ktoś czyha na jej życie i nie cofnie się przed niczym, byle ją uciszyć.

W 3 odcinku "Pułapki" Ewa także znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Bezwzględny morderca upatrzył ja bowiem na swoją kolejną ofiarę. Ktoś wedrze się do domu Olgi gdy Ewa będzie tam sama. Dziewczyna chwyci za broń i padną strzały!

Przegapiłeś pierwszy odcinek 2 sezonu? Nic straconego >>> Mroczna przeszłość Olgi Sawickiej. Przez nią morderca zacznie zabijać! - ZWIASTUN

Pułapka 2 sezon, odc. 3. Olga (Agata Kulesza), Warski (Jerzy Radziwiłowicz)
Autor: X-NEWS Pułapka 2 sezon, odc. 3. Olga (Agata Kulesza), Warski (Jerzy Radziwiłowicz)
Najnowsze