Koniec Pułapki. Rakowiec zabije Ewę w ostatnim odcinku 2 sezonu? Kto okaże się Bestią?

2019-10-08 22:30 sz
Pułapka 2 sezon, odc. 7 ostatni. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Autor: Player TVN Pułapka 2 sezon, odc. 7 ostatni. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)

Ostatni 7 odcinek serialu "Pułapka" będzie pełen emocji! Czy Ewa (Marianna Kowalewska) umrze przez Rakowca (Jan Frycz)? Szaleniec pod koniec 2 sezonu "Pułapki" weźmie ją na zakładniczkę i zacznie wymachiwać naładowanym pistoletem. Jak do tego dojdzie? Co wydarzy się w 7 odcinku? Przeczytaj, co stanie się z Ewą i Olgą (Agata Kulesza) w finale serialu "Pułapka". Kto okaże się Bestią?

"Pułapka" sezon 2, odcinek 7 OSTATNI - w TVN we wtorek, 15.10.2019 o godz. 21.30

Kim jest Bestia? To pytanie dręczyło bohaterów w całym 2 sezonie "Pułapki". Pod koniec Olgę i Ewę czeka bezpośrednie starcie z niebezpiecznym psychopatą: Rakowcem!

Ewa w 7 odcinku "Pułapki" dwukrotnie zajrzy śmierci w oczy. Za pierwszym razem będzie mieć wiele szczęścia, ponieważ przyjaciele uratują ją w ostatnią porę. Policjancie w okolicy magazynów znajdą liczne ofiary Bestii. Rakowiec jednak zdoła uciec...

Morderca tak łatwo nie odpuści. W finałowym odcinku serialu "Pułapka" weźmie Ewę na zakładniczkę! Jak do tego dojdzie? Świr nie da za wygraną. Wieczorem postanowi skończyć, co zaczął... W domu zastanie nastolatkę i weźmie ją na zakładniczkę! Czy i tym razem bliscy uratują ją od pewnej śmierci? 

Pułapka 2 sezon, odc 6: Ewa (Marianna Kowalewska), Kamil (Mateusz Więcławek)
Autor: X-news
Najnowsze