Pułapka koniec 2 sezonu. To nie Rakowiec jest Bestią tylko ojciec Olgi - ZWIASTUN

2019-10-15 22:08 Ag
Pułapka 2 sezon odc. 7. Olga Sawicka (Agata Kulesza), mecenas Warski (Jerzy Radziwiłowicz), Ewa (Marianna Kowalewska)
Autor: TVN Pułapka 2 sezon odc. 7. Olga Sawicka (Agata Kulesza), mecenas Warski (Jerzy Radziwiłowicz), Ewa (Marianna Kowalewska)

Koniec serialu "Pułapki" tylko dla widzów o mocnych nerwach. Finał 2 sezonu będzie tak wstrząsający, że wszystkim zmrozi krew w żyłach. W ostatnim 7 odcinku "Pułapki" okaże się kim jest Bestia, seryjny morderca, który próbuje dopaść nie tylko Olgę (Agata Kulesza), ale także Ewę (Marianna Kowalewska). Czy okaże się nim Rakowiec (Jan Frycz)? A może ojciec Olgi, mecenas Warski (Jerzy Radziwiłowicz). Zobaczcie zwiastun finału "Pułapki", który wiele wyjaśnia. A w naszej galerii znajdziecie spoiler ostatniego odcinka "Pułapki".

"Pułapka" 2 sezon odcinek 7 -wtorek, 15.10.2019, o godz. 21.30 w TVN

W ostatnim odcinku "Pułapki" Olga Sawicka dokona wstrząsającego odkrycia - dowie się kto jest Bestią! I już teraz możemy zdradzić, że seryjnym gwałcicielem i mordercą wcale nie jest Rakowiec. Choć wiele na niego wskazywało, to był tylko Rakowiec był tylko pionkiem, narzędziem w rękach prawdziwej Bestii.

Finał 2 sezonu "Pułapki" odsłoni kolejne zbrodnie bezwzględnego zabójcy. W 7 odcinku "Pułapki" Olga i Czarny (Marek Lichota) cudem uratują Ewę przed śmiercią. W okolicy magazynów Rakowca policjanci odnajdą  liczne groby ofiar Bestii. Rakowcowi w ostatniej chwili udaje się jednak uciec.

Niestety, nigdzie nie ma śladów syna Czarnego, małego Stasia (Miłosz Kwiecień). Czarny pojedzie do byłej żony Elżbiety (Agnieszka Judycka), by przekazać jej złe wieści. Na miejscu czeka go spotkanie z teściem Komanem (Krzysztof Pieczyński), ale nie tylko! Jak poradzi sobie z szokującym odkryciem? Czarny dowie się, że Koman ukrył przed nim syna, żeby zabił dla niego Olgę. To ją winił za rozbicie ich rodziny.

Podczas bójki między Czarnym a Koman padnie strzał - Elżbieta zginie!

W 7 odcinku "Pułapki" 2 Rakowiec przyjedzie do domu Olgi i Ewy, żeby dokończyć to, co zaczął… Będzie chciał ją zabić, ale w obronie dziewczyny stanie Sawicka. Kto zginie? Ojciec Olgi zabije Rakowca, ratując tym samym życie obu kobiet.

Kluczem do rozwiązania sprawy Bestii w finale 2 sezonu "Pułapki" będzie wizyta Olgi i Warskiego w szpitalu u Heleny (Anna Romantowska). Matka Olgi będzie przerażona na widok mężczyzny, ale nie zdoła nic powiedzieć. A z ust mecenasa padną jeszcze słowa. - Oboje jesteśmy jego ofiarami - Bestii. Zniszczył ciebie, teraz niszczy mnie, ale o naszą córkę nie musisz się martwić...

Koniec "Pułapki" przyprawi widzów o szybsze bicie serca kiedy Olga wejdzie do piwnicy w domu Warskiego i tam zobaczy zdjęcia zbrodni Bestii. Wszystko nagle stanie się jasne! To Ojciec Olgi okaże się Bestią!

Pułapka 2 sezon odc. 7. młody Warski ( Henryk Simon)
Autor: TVN Pułapka 2 sezon odc. 7. młody Warski ( Henryk Simon)
Pułapka 2 sezon odc. 7. młody Warski ( Henryk Simon)
Autor: TVN Pułapka 2 sezon odc. 7. młody Warski ( Henryk Simon)
Najnowsze