Pułapka 2 sezon. Wstrząsający koniec - ojciec Olgi jest Bestią! Czy będzie 3 seria? Kiedy nowe odcinki?

2019-10-15 22:15 sz
Pułapka 2 sezon, odc. 7 ostatni. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)
Autor: TVN Pułapka 2 sezon, odc. 7 ostatni. Ewa (Marianna Kowalewska), Olga (Agata Kulesza)

Czy będzie 3 sezon serialu "Pułapka"? Koniec drugiego sezonu "Pułapki" był tak wstrząsający, że rozpalił apetyty widzów na więcej. Czy powstanie kolejna seria "Pułapki"? Niewykluczone. Historia Olgi (Agata Kulesza), Ewy (Marianna Kowalewska) i Czarnego (Leszek Lichota) wciągnęła rzeszę widzów. Sprawdźcie czy będą nowe odcinki serialu "Pułapka".

"Pułapka". Czy będzie 3 sezon? Kiedy nowe odcinki "Pułapki"?

Czy będzie 3 sezon serialu "Pułapka"? To pytanie zadają sobie miliony widzów, którzy we wtorek 15.10.2019 roku zobaczą ostatni 7 odcinek 2 sezonu. Co się wydarzy?

Fani serialu "Pułapka" zobaczą wstrząsający finał. Emocje sięgną zenitu! Ewa w 7 odcinku 2 sezonu zajrzy śmierci w oczy. Przyjaciele cudem uratują ją z łap oprawcy. Oprócz tego policjancie nieopodal magazynów odnajdą liczne groby ofiar Bestii. Śmiertelnie niebezpieczny Rakowiec (Jan Frycz) wymknie się im w ostatniej chwili!

Czarny w "Pułapce" również przeżyje chwile grozy. Nigdzie nie znajdzie ani jednego śladu Stasia (Miłosz Kwiecień)! Ojciec chłopca pojedzie do Elżbiety (Agnieszka Judycka) przekazać jej złe wieści. Tam wydarzy się coś, czego się nie spodziewa... A Olga? W finałowym 7 odcinku serialu "Pułapka" stanie oko w oko z mordercą. Rakowiec podjedzie pod jej dom, żeby dokończyć, co zaczął. Czytaj dalej pod zwiastunem.

A więc czy będzie 3 sezon serialu "Pułapka"? Na razie producenci milczą na ten temat. Nadzieję daje jednak Leszek Lichota, który w wywiadzie z "przeAmbitnymi" powiedział, że jeśli scenarzyści napiszą dobrą historię, to z wielką chęcią wystąpi w 3 sezonie "Pułapki".

- To jest dobre pytanie. Wymagam, żeby był ku temu powód. To znaczy musimy mieć coś do zaproponowania nowego, ciekawego widzowi. Jeśli scenarzyści znajdą nową intrygę dla trójki bohaterów - a to nie jest łatwo - to tak, można by to kontynuować.

Najnowsze