Pułapka 2 sezon, odcinek 1: Mroczna przeszłość Olgi Sawickiej. Przez nią morderca zacznie zabijać! - ZWIASTUN

2019-09-03 14:18 Ag
Pułapka 2 sezon odc. 1. Olga (Agata Kulesza), Łukasz (Michał Rolnicki)
Autor: TVN Pułapka 2 sezon odc. 1. Olga (Agata Kulesza), Łukasz (Michał Rolnicki)

"Pułapka" powraca, ale nowy 2 sezon będzie mroczniejszy niż poprzednia seria. W 1 odcinku "Pułapki" 2 Olga Sawicka (Agata Kulesza) zostanie powołana na świadka w procesie „Bestii”, bezwzględnego mordercy Dariusza Tyńca (Jacek Beler) oskarżonego o brutalne zabójstwo młodej dziewczyny. I właśnie wtedy wyjdzie na jaw, że to Olga stworzyła "Bestię"! Opisała podobną zbrodnię w swojej pierwszej książce. Przeszłość Olgi znów da o sobie znać. Zobaczcie zwiastun 2 sezonu "Pułapki".

"Pułapka" 2 sezon, odcinek 1 - wtorek, 3.09.2019, o godz. 21.30 w TVN

Kolejny 2 sezon "Pułapki" skupi się na wydarzeniach sprzed lat, których świadkami była Olga Sawicka i które wpłynęły na jej dalsze życie. Makabryczna zbrodnia, którą widziała na własne oczy jako mała dziewczynka w lesie dotknie także najbliższe jej osoby. Zwłaszcza Ewę (Marianna Kowalewska), którą adoptowała i stworzyła jej prawdziwą rodzinę.

Nie przegap: Pułapka 2 sezon. Olga oskarżona o morderstwo! Zobacz WSTRZĄSAJĄCY ZWIASTUN

W 1 odcinku "Pułapki" 2 z pozoru szczęśliwe życie Olgi i Ewy zostanie wywrócone do góry nogami gdy pisarka zostanie świadkiem w sprawie okrutnego zabójstwa. Sawicka będzie zeznawała w sądzie, a na ławie oskarżonych zasiądzie "Bestia".

Tak media okrzykną Dariusza Tyńca oskarżonego o brutalne zamordowanie młodej dziewczyny oraz gwałt. Zabójca udusił swoją ofiarę, po czym wykłuł jej oczy. W ten sam sposób zabijał bohater książki "Bestia", którą 19 lat temu napisała Olga.

Podczas procesu w 1 odcinku "Pułapki" 2 wyjdzie na jaw, że debiutancka powieść nie była fikcją literacką, bo autorka w dzieciństwie widziała w lesie podobną zbrodnię.

Związek Olgi z "Bestią" będzie znacznie głębszy niż z pozoru będzie się wydawało. W 1 odcinku "Pułapki" 2 obrony Tyńca podejmie się mecenas Warski (Jerzy Radziwiłowicz), który kiedyś pomógł Oldze oczyścić dobre imię po tym, jak została oskarżona o nieumyślne zabicie męża. Teraz sam zwraca się do niej o pomoc w sprawie „Bestii”.

Jakby tego było mało to w 1 odcinku 2 sezonu "Pułapki" skazany na więzienie Czarny (Leszek Lichota) spotka w celi właśnie "Bestię". Olga poprosi, żeby przyjaciel zbadał jego sprawę.

Sama postanowi na własną rękę zbadać jak doszło do zabójstwa. Nie podejrzewając jak wielkie niebezpieczeństwo ściągnie na siebie i Ewę. Każdy krok pisarki będzie czujnie śledziła komisarz Iwona Marczuk (Wiktoria Gorodeckaja)– dawna partnerka Czarnego.

Najnowsze