Pułapka 2 sezon. Olga oskarżona o morderstwo! Zobacz WSTRZĄSAJĄCY zwiastun z jesiennej ramówki TVN 2019

2019-08-22 13:53 sz
Pułapka 2 sezon. Olga (Agata Kulesza)
Autor: TVN; X-NEWS Pułapka 2 sezon. Olga (Agata Kulesza)

Już jest zwiastun 2 sezonu serialu "Pułapka"! Co stanie się z Olgą (Agata Kulesza)? Kiedy premiera nowych odcinków i co się wydarzy? Tego widzowie jeszcze nie widzieli. Wstrząsające ujęcia z pierwszej części to jest nic, w porównaniu do scen z nadchodzących odcinków. Główna bohaterka "Pułapki" zostanie oskarżona przez media o współudział w morderstwie i będzie musiała zmierzyć się z własnymi demonami przed sądem. Czy Olga odkryje tajemnicę z przeszłości? O co tu chodzi? Zobacz zapowiedź wideo.

"Pułapka" 2 sezon - kiedy nowe odcinki? Co się wydarzy? Zobacz zwiastun

Co wydarzy się w serialu "Pułapka"? Kiedy nowe odcinki? Tego nie da się zmieścić w jednym zdaniu. Wstrząsający zwiastun zapowiada ogromne emocje. Olga (Agata Kulesza) znowu zmierzy się z demonami przeszłości, tylko tym razem staną się jeszcze bardziej realne. Wszystko wskazuje na to, że bohaterka serialu "Pułapka" stanie przed sądem w związku z brutalnym morderstwem, które było inspirowane jej książką.

To nie koniec. Media w 2 sezonie przedstawią Olgę, jakby była współwinna tragedii! Wrócą do niej wspomnienia z dzieciństwa i zostaną pokazane drastyczne sceny pełne krwi i niepokojących wydarzeń. Ktoś będzie chciał jej bardzo zaszkodzić. Jakby tego brakowało pojawią się krwawe halucynacje... Poznaj wszystkie szczegóły oglądając zwiastun nowych odcinków serialu "Pułapka". Dokładną datę premiery podamy wkrótce, po jesiennej ramówce TVN 2019.

"Pułapka" - serial kryminalno-obyczajowy TVN. Główna bohaterka, Olga Sawicka, grana przez Agatę Kuleszę, zmaga się z demonami przeszłości – traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią.

Najnowsze