Przyjaciółki

Tak Przyjaciółki pożegnały Anitę Sokołowską! Wzruszające słowa Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej i Magdaleny Stużyńskiej - ZDJĘCIA

2023-09-16 16:53

Anita Sokołowska bezpowrotnie pożegnała się z "Przyjaciółkami", gdy jej bohaterka Zuza umarła na raka w 256 odcinku. Aktorka odeszła z hitowej produkcji Telewizji Polsat po 11 latach, czym zasmuciła nie tylko fanów, ale również i pozostałe przyjaciółki - Ingę (Małgorzata Socha), Patrycję (Joanna Liszowska) i Ankę (Magdalena Stużyńska). W 256 odcinku "Przyjaciółek" były one z Markiewicz do końca jej drogi, a tuż po emisji odcinka we wzruszających słowach podsumowały wspólną pracę! Aż łzy cisną się do oczu! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Pożegnanie Anity Sokołowskiej z "Przyjaciółkami"! Tak Zuzie podziękowały pozostałe bohaterki

W 256 odcinku "Przyjaciółek" Zuza odeszła bezpowrotnie! U Markiewicz nastąpił nawrót raka, którego tym razem nie udało jej się pokonać, gdyż śmiertelna choroba zaatakowała wszystkie jej narządy. Dyrektorka banku długo ukrywała swój stan przed przyjaciółkami i gdyby nie Stefa (Dorota Kolak), to prawdopodobnie nawet nie dowiedziałby się, że umiera! Wówczas załamane Inga, Patrycja i Anka zaczęły szukać możliwych rozwiązań, ale gdy dla Zuzy nie było już żadnej nadziei, to postanowiły być z nią do końca. W 256 odcinku "Przyjaciółek" Gruszewska, Kochan i Strzelecka przyjechały do Berlina, gdzie zdążyły jeszcze pożegnać się z Markiewicz. Przyjaciółki zaczęły wspominać najlepsze momenty ich życia, po czym Zuza odeszła już na zawsze, a one pogrążyły się w smutku i rozpaczy!

Łez nie brakowało również na uroczystym pożegnaniu Anity Sokołowskiej z "Przyjaciółkami"! Trudno się dziwić w końcu aktorka wcielała się w postać od 11 lat, przez co zdążyła się zżyć z całą ekipą, ale przede wszystkim pozostałymi przyjaciółkami! Aktorki wielokrotnie podkreślały, że sukcesem hitowej produkcji Telewizji Polsat jest to, że nie muszą niczego udawać na ekranie, gdyż prywatnie również ogromnie się polubiły, co widać z resztą w ich oficjalnych pożegnaniach i podziękowaniach, skierowanych do Anity Sokołowskiej po jej odejściu z "Przyjaciółek"!

- Nigdy nie myślałam, że będę pisała takiego posta, a jeśli już, to będziemy się żegnały wszystkie cztery a nie żegnały jedną z nas. Zuza była przyjaciółką „Przyjaciółek”, a Anita została moją. I tę właśnie przyjaźń zawdzięczam serialowi. Pamiętam, gdy obsada była już prawie skompletowana, tylko postać Zuzy nie była jeszcze obsadzona i kiedy pojawiła się Anita, poczuliśmy, że „obiekt się zamknął”🧡 Trwaliśmy ramię w ramię, dużo razem przeżyłyśmy, niezliczone dni na planie, które przeplatały się z ważnymi momentami w naszym życiu prywatnym. W najtrudniejszym momencie w „Przyjaciółkach” byłaś za mną i za mną. Dziękuję Ci Anitko, że zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Odchodzi Twoja bohaterka nie TY, mimo wszystko będzie mi Ciebie brakowało na planie. Jest mi bardzo smutno, ale wierzę, że przetniemy się nie raz, nie dwa na zawodowym szlaku i zrobimy coś pięknego razem. Trzymam kciuki za Twoje nowe wyzwania. Jesteś pięknym, mądrym wyjątkowym człowiekiem❤️ Wiem, jak ta decyzja była dla Ciebie trudna. Twoja „Przyjaciółka” Małgosia ❤️ - napisała Małgorzata Socha na Instagramie.

- Anita!A ja tu na pozytywnie bo przecież jest pozytywnie!Zresztą chciałabyś być chora i żeby nikt do Ciebie nie przyszedł?🤣🤣🤣- tego nikt nie rozumie-tylko my!Prawda?🤣Ale chyba nie chcesz się rozkraczyć na stacji benzynowej?I pamiętaj!Stefa już robi kuleczki!Oczywiście, że nikt nie zrozumie ale my wiemy🤣🤣Co się uśmiałyśmy to nasze,jest głupot ale i pięknych chwil do wspominania i tego nikt nam nie odbierze😉Chwytaj wiatr w żagle i rozwijaj skrzydła Mordeczko!Koniec jest przede wszystkim początkiem czegoś fascynującego-tego Ci życzę!!O takim nowym początku marzyłaś już od kilku sezonòw i teraz nareszcie możesz ruszać na szlaki na jakie tylko zapragniesz!Dziękuję z całego serca za te 11 lat!!!Trzymam kciuki za Twoje plany,a Ty trzymaj za nas-już teraz "trzygłowego smoka".My tu jeszcze chwilę zostaniemy...póki nasi widzowie nie znajdą innego sposobu na czwartkowe wieczory😂😉Zuzka-żegnaj🖤 Anita-spełniaj się i spełniaj marzenia❤❤❤ - podpisała Joanna Liszowska na Instagramie.

- Pamiętam nasz pierwszy wspólny dzień zdjęciowy, pełen wyzwań, z których wyszłyśmy obronną ręką. Bo byłyśmy w tym razem. Od pierwszego spotkania stałyśmy się „teamem”, który świetnie się rozumie. Nasz reżyser, Grzegorz Kuczeriszka nazywał nasze bohaterki „czterogłowym smokiem”. Każda inna, osobna, ale zawsze razem. Wczoraj przyjaciółki pożegnały Zuzę. To było trudne i emocjonujące pożegnanie. Dla nas - aktorek, które spędziłyśmy razem na planie wiele lat, dni, godzin razem, także. Przeżyłyśmy wspólnie wspaniałe chwile, razem marzłyśmy w plenerach i biegałyśmy na obcasach, razem śmiałyśmy się i wzruszałyśmy. Na szczęście serial to tylko fikcja, a @anita_sokolowskaa żyje i ma się dobrze. A my spotykamy się także w innych wcieleniach. Ja nie żegnam się z Anitą na długo - już 30 września gramy siostry w sztuce „Inteligenci” Marka Modzelewskiego na scenie Teatru Palladium w Warszawie. Anitko, Ty wiesz, czego Ci życzę - nie umiem publikować osobistych treści - mam nadzieję, że powiedziałam Ci wszystko, co czuję i myślę. Dziękuję za te wspólne lata i do zobaczenia niebawem! - wspomniała Magdalena Stużyńska na Instagramie.

Oczywiście, na odpowiedzi Zuzy z "Przyjaciółek" nie trzeba było długo czekać. Anita Sokołowska odpowiedziała na każdy post pozostałych przyjaciółek, a na swoim oficjalnym profilu zamieściła osobne podziękowania dla wszystkich fanów serialu "Przyjaciółki"!

- Moja ❤️ Moja ❤️ Moja ❤️ Gosiu całuje Cię mocno w serduszko ❤️

- Liszka !!! Love!!! FOREVER !!! Nasze „goty” !!! Wspaniały czas !!! Dziękuje z całego serca !!’ ❤️❤️❤️

- Magda ❤️ Kochana ❤️ całuje ❤️ najmocniej ❤️ mu szybciutko widzimy się na szlaku 🍀🍀🍀

- Dziś o 21’05 ostatni odcinek @przyjaciolkipolsat z moim udziałem 💙 - zapraszam Was do oglądania. Nie jestem w stanie wyrazić jak wielką i głęboką wdzięczność czuję za Wasze wszystkie słowa wsparcia, życzliwości, zrozumienia i akceptacji związanego z moim odejściem z Przyjaciółek. Wiadomości otrzymuje od was w komentarzach, wiadomościach prywatnych - są ich nie setki a tysiące. ❤️❤️❤️. Nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie osobiście, choć się staram. To tylko dowód na to, że nasza praca - aktorów ma sens, jeśli potrafimy dostarczyć Wam tylu emocji i wzruszeń, które Wy odbieracie i przeżywacie. BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ❤️❤️❤️. Wysyłam do Was dobrą energię i przytulam. I napiszę to jeszcze raz: DO ZOBACZENIA NA SZLAKU 🍀 już niedługo będę się mogła podzielić informacjami z Wami o moich nowych projektach 🍀🍀🍀 - podziękowała Anita Sokołowska na Instagramie.

Zuza żegna się z Przyjaciółkami. Anita Sokołowska pokazała tylko jeden drobiazg, a jakie zrobiła wrażenie!
Najnowsze