Przyjaciółki. Tak oszukują na planie. Joanna Liszowska nagrała, jak naprawdę to wygląda - WIDEO

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Tak oszukują na planie. Joanna Liszowska nagrała, jak naprawdę to wygląda - WIDEO

Przyjaciółki. Tak oszukują na planie. Joanna Liszowska nagrała, jak naprawdę to wygląda - WIDEO

2022-06-30 12:25

Szokująca atmosfera na planie serialu "Przyjaciółki"! Joanna Liszowska nagrała koleżanki z planu i wyszło na jaw, że wcale nie jest tak beztrosko i zabawnie jak na ekranie. Powstaje 20 sezon przygód Anki (Magadalena Stużyńska), Zuzy (Anita Sokołowska), Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji (Joanna Liszowska). Niestety okazuje się, że prywatnie panie nie spędzają czasu tak, jak robią to w serialu, a kulisy nagrań są naprawdę trudne. Zmęczenie i znudzenie to główne rzeczy, które widać na WIDEO. Zobacz jak naprawdę wygląda kręcenie "Przyjaciółek".

Jak wygląda praca na planie "Przyjaciółek"? Joanna Liszowska pokazała niechęć i znudzenie koleżanek 

Praca na planie "Przyjaciółek" nie zawsze jest łatwa i przyjemna, co udowadnia najnowsze nagranie Joanny Liszowskiej, którym podzieliła się na swoim profilu na Instagramie. Aktorka pokazała szarą rzeczywistość kręcenia kolejnych odcinków 20 sezonu "Przyjaciółek", który widzowie zobaczą dopiero we wrześniu, w jesiennej ramówce Polsatu.

Joanna Liszowska nagrała telefonem koleżanki z planu, które siedzą przy stoliku, więc muszą odgrywać scenę jednego ze spotkań w restauracji. - W ogóle niepozowane - rzuca sarkastycznie Anita Sokołowska, widocznie zmęczona dniem. - Zgadnijcie skąd pozdrawiamy - mówi niezrażona Liszowska, na co serialowa Zuza mocno klepie się ręką w czoło, po czym żeby odwrócić uwagę, aktorki wspominają, że sceny nagrywają w restauracji. - Zobaczcie, nic tu nie ma, sama woda. Tylko woda nam została - mówi Socha, która patrzy się na stół, ale widać, że jest bez energii i bardzo zmęczona. - No, i to tak właśnie... - komentuje Liszowska, wyraźnie zawiedziona brakiem spontaniczności i niezainteresowaniem koleżanek jej nagraniem. 

Sprawdź: M jak miłość. Rodzina Zduńskich powiększy się w nowym sezonie! Lenka wróciła, a teraz taka niespodzianka - ZDJĘCIA

- Dawno nie było energii, więc teraz proszę jaka energia - nadal komentuje Liszowska na planie "Przyjaciółek", oczywiście sarkastycznie, bo koleżankom nawet nie chce się udawać, że dobrze się bawią. - Jedna energia, druga energia - mówi serialowa Patrycja i pokazuje Sochę i Sokołowską, które patrzą się w telefon, z głową spuszczoną w dół. - Jest szał, zobaczcie jaka energia - jeszcze raz dodaje Liszowska, wyraźnie niepocieszona brakiem jakiegokolwiek zainteresowania.

Trzeba przyznać, że na ekranie cztery przyjaciółki rozumieją się właściwie bez słów. Widać dobrze, że w rzeczywistości jest już gorzej, a aktorki były tego dnia wyraźnie zmęczone. Pewnie miały na to wpływ wielkie upały, które panowały również na planie serialu. Aktorki nie miały ochoty na wygłupy. 

Przeczytaj: M jak miłość. Nie będzie rozwodu Patrycji i Argasińskiego! Zostaną małżeństwem, a rozprawa w sądzie zmieni bieg wydarzeń - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Przyjaciółki. Tak oszukują na planie. Joanna Liszowska nagrała, jak naprawdę to wygląda
Najnowsze