Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 258: Stefa przekaże Indze, Ance i Patrycji ostatnie pamiątki po zmarłej Zuzie - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-28 21:30

W 258 odcinku "Przyjaciółek" Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Patrycja (Joanna Liszowska) zjawią się w domu Stefy (Dorota Kolak) pierwszy raz od czasu śmierci Zuzy (Anita Sokołowska). Matka Markiewicz zaprosi je nie bez powodu, gdyż zrobi porządki w rzeczach córki i znajdzie w nich kilka cennych drobiazgów. Oczywiście, w 258 odcinku "Przyjaciółek" Stefa podaruje je przyjaciółkom córki, które z ogromnym wzruszeniem będą przeglądać ostatnie pamiątki po zmarłej Zuzie. Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w ZWIASTUN-ie i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Przyjaciółki" 22 sezon odcinek 258 (odc. 3) - czwartek, 28.09.2023, o godz. 21.10

W 258 odcinku "Przyjaciółek" minie już trochę czasu od strasznej śmierci Zuzy, dzięki czemu Inga, Anka, Patrycja, a przede wszystkim Stefa powoli będą mogły wracać do normalności. Choć żałoba po odejściu ukochanej przyjaciółki i córki nie minie, to najbliżsi Markiewicz zaczną wracać do codzienności, wypełniając przy tym ostatnią wolę zmarłej. I tak w 258 odcinku "Przyjaciółek" Stefa zaprosi do siebie Ingę i Ankę, ale nie po to, aby rozpaczać po stracie jedynej córki, a ich przyjaciółki tylko po to, aby przekazać im coś wyjątkowego.

W 258 odcinku "Przyjaciółek" Strzelecka, Gruszewska i Kochan zjawią się u Stefy, która będzie już w zdecydowanie lepszej kondycji. Do tego stopnia, że przejrzy rzeczy zmarłej córki i zrobi w nich porządki, a najważniejsze pamiątki schowa do pudełka. Tyle tylko, że nie zostawi ich dla siebie, a właśnie dla przyjaciółek córki, którym w 258 odcinku "Przyjaciółek" wręczy wyjątkowy podarunek. A to dlatego, że wywoła u nich nie tylko lawinę wzruszeń, ale również wspomnień, których nikt i nic im nie odbierze!

- Mam dla was drobiazgi... - oświadczy Stefa, otwierając tajemnicze pudełko.

- Rzeczy Zuzy... - powie poruszona Anka.

Oczywiście, prezent Stefy w 258 odcinku "Przyjaciółek" ogromnie poruszy Ankę i Ingę, które będą oglądać pamiątki po Zuzie ze łzami w oczach. Ale czy zgodzą się go przyjąć? A może w 258 odcinku "Przyjaciółek" dojdą do wniosku, że powinny one zostać właśnie u Stefy? Choć nawet jakby podjęły taką decyzję, to znając charakter matki Markiewicz, trudno byłoby ją do tego przekonać, skoro sama postanowiła inaczej!

Przyjaciółki, odcinek 286: Straszny wypadek Patrycji! Przyjaciółki dostaną ostatnie pamiątki po Zuzie
Najnowsze