Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 257: Żałoba po śmierci Zuzy zmieni wszystko w życiu przyjaciółek. Najgorzej będzie z Patrycją

2023-09-21 22:08

W 257 odcinku serialu "Przyjaciółki" od śmierci Zuzy (Anita Sokołowska) i jej pogrzebu w Berlinie minie już trochę czasu, ale pogrążone w żałobie przyjaciółki wciąż nie dojdą do siebie po bolesnych przeżyciach. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska) będą musiały żyć dalej, ale odejście Zuzy będzie dla nich tak trudnym doświadczeniem, że w 257 odcinku "Przyjaciółek" wszystko wywróci się do góry nogami. Czy znajdą w sobie dość siły, żeby się wspierać po śmierci Zuzy? Nie do końca, co mocno odbije się na zdrowiu Patrycji, która zmaga się z poważną chorobą. Poznaj szczegóły.

"Przyjaciółki" 22 sezon odcinek 257 (odc. 2) - czwartek, 21.09.2023, o godz. 21.10

Jak przyjaciółki Zuzy w 257 odcinku "Przyjaciółek" zniosą jej nagłe odejście, świadomość tego, że nigdy już jej nie zobaczą, nie spotkają się w gronie, w którym trzymały się razem od czasów szkolnych? Zrozpaczone Inga, Anka i Patrycja nie będą wyobrażały sobie życia bez ukochanej Zuzy, nagła, bezsensowna śmierć wywróci ich życie do góry nogami, wpłynie na decyzje na przyszłość, zmiany, jakie u nich zajdą.

Tylko dzięki sile przyjaźni bohaterki "Przyjaciółek" w 257 odcinku zdołają jakoś przetrwać najgorsze chwile. Jednak żadna z nich po śmierci i pogrzebie Zuzy nie będzie w stanie znaleźć sobie miejsca, poradzić sobie z ogromem bólu, przytłaczającym uczuciem pustki po stracie tak bliskiej osoby, która była dla nich jak rodzina.

Zdruzgotana Inga po odejściu Zuzy w 257 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie wychodziła z domu. Nawet Robert (Krzysztof Wieszczek) i Andrzej (Adam Adamonis) nie poprawią jej humoru, a działania byłego męża i kochanka skończą się klapą i przyniosą skutek odwrotny do zamierzonego. Po pogrzebie Zuzy jej przyjaciel Dagmar (Marcin Korcz) wykupi udziały Roberta i razem z Ingą postanowi na nowo otworzyć Nail Bar.

Także Patrycja w 257 odcinku "Przyjaciółek" ciężko przeżyje pogrzeb Zuzy, co niestety wpłynie na jej zaburzenia odżywiania, walkę z bulimią i wpłynie na pogorszenie relacji z Wiktorem (Paweł Deląg). Po kolejnej kłótni z mężem cierpiąca na bulimię Patrycja postanowi poszukać pomocy lekarza, choć to też nie wyjdzie tak, jak trzeba. Bo nadal będzie przekonana, że jest za gruba i spróbuje podejrzanych tabletek na odchudzanie, które mogą jej tylko zaszkodzić.

Jednak z dnia na dzień powoli w 257 odcinku "Przyjaciółek" zacznie wracać w przyjaciółki nadzieja, postanowią wypełnić ostatnią wolę Zuzy, by walczyły o swoje szczęście, kochały i żyły tak, jakby każdy dzień miał być tym ostatnim.

Śmierć Zuzy w Przyjaciółkach. Zanim Zuza umrze rozegrają się wstrząsające zdarzenia ZWIASTUN
Najnowsze