Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 255: Nowe dziecko odmłodzi Ankę i Pawła! Rodzina Strzeleckich się powiększy - ZDJĘCIA

2023-09-07 20:11

W 255 odcinku serialu "Przyjaciółki", pierwszym 22 sezonu, w rodzinie Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) pojawi się bardzo dawno niewidziany członek rodziny! I wcale nie mowa tutaj o Stasiu (Antoni Borowski) tylko o Oliwierze, synu Julki (Nicole Bogdanowicz), którego Antek (Maciej Zuchowicz) uznał za swoje dziecko. W 255 odcinku "Przyjaciółek" jedyny wnuk dołączy do rodziny Strzeleckich, ale dlaczego jego rodzice postanowią go oddać i na jak długo? Przed Anką i Pawłem nowe życiowe zadanie. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Przyjaciółki" 22 sezon odcinek 255 (odc. 1) - czwartek, 7.09.2023, o godz. 21.10

To już pewne, że w 255 odcinku "Przyjaciółek" rodzina Anki i Pawła się powiększy! I w tym przypadku wcale nie chodzi o możliwą ciążę Strzeleckiej, którą podejrzewał jej sam kardiolog, gdy zgłosiła się do niego na kontrolne badania, po tym jak zaczęła się gorzej czuć. A to dlatego, że u prawniczki wystąpiły typowe objawy tego stanu jak zawroty głowy czy mdłości.

Anka i Paweł przejmą opiekę nad Oliwierem w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Dlaczego Julka odda im syna?

W 255 odcinku "Przyjaciółek" w rodzinie Strzeleckich pojawi się dawno niewidziany członek rodziny, nad którym prawnicy będą musieli nagle przejąć opiekę. I nie mowa tutaj o Stasiu, który w ostatnim czasie stał się bardziej samodzielny, ani o ich córce Julce, która dwa lata temu przeprowadziła się z Antkiem do Frankfurtu, tylko o jej synu!

W 255 odcinku "Przyjaciółek" Strzeleccy będą musieli zająć się Oliwierem, który na czas nieobecności rodziców wróci do dziadków w Polsce. Julka i Antek będą musieli nagle wyjechać i nie będą mieli co zrobić z synem, dlatego podrzucą go właśnie do Anki i Pawła. Szczególnie, że Strzelecka niespecjalnie będzie chciała zostawiać syna pod opieką specyficznych teściów - Ludmiły (Joanna Gonschorek) i Karola (Piotr Kaźmierczak), w związku z czym odda go właśnie swoim rodzicom. Dzięki temu już w 255 odcinku "Przyjaciółek" rodzina Strzeleckich się powiększy, a obecność małego dziecka sprawi, że ich świat znów wywróci się do góry nogami!

Tym bardziej, że od czasu wyjazdu Julki jej matka bardzo się zmieni i już nie będzie tylko zajmować się domem, ale również w 255 odcinku "Przyjaciółek" uczęszczać do pracy w kancelarii i występować w nowym programie Miłosza Rolewskiego (Bartosz Opania). Ale oczywiście Strzelecka ze wszystkim sobie poradzi i znajdzie w tym czas dla wnuka, za którym wspólnie z Pawłem ogromnie się stęsknią, gdyż do tej pory nie mieli z nim żadnego kontaktu.

A w 255 odcinku "Przyjaciółek" będą go mieli aż pod dostatkiem, gdyż nie będzie wiadome, kiedy Julka i Antek po niego wrócą!

Przyjaciółki ZWIASTUN 22 sezonu. Zuza nie odejdzie, Patrycja zamknie się w sobie przez chorobę
Listen on Spreaker.
Najnowsze