Przyjaciółki

Przyjaciółki, odcinek 244: Szczęście Patrycji i Wiktora po ślubie nie potrwa długo. Spadną na nich straszne wieści - ZWIASTUN

2023-03-09 21:00

W 244 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) i Wiktor (Paweł Deląg) nie będą mogli dłużej cieszyć się szczęściem po ślubie, bo odkryją, że z Mikołajem (Oliwier Felczak) dzieje się coś złego. Jeszcze przed ślubem Patrycji jej teściowa Ela (Elżbieta Jarosik) zauważyła na ciele Mikołaja siniaki. Wnuk twierdził jednak, że się uderzył. To była już zapowiedź problemów z Mikołajem, których ciąg dalszy nastąpi w 244 odcinku "Przyjaciółek". 8-letni syn Patrycji nagle zniknie ze szkoły, wyłączy telefon, nie będzie z nim kontaktu, a do tego wyjdzie na jaw, że wdał się w bójkę. Co się stanie z Mikołajem? Zobacz ZWIASTUN i poznaj szczegóły.

"Przyjaciółki" 21 sezon, odcinek 244 (odc. 2) - czwartek, 9.03.2023, o godz. 21.10 w Polsacie

Ślub Patrycji i Wiktora na początku 21 sezonu "Przyjaciółek" miał być początkiem ich wspólnego, szczęśliwego życia. Jednak dość szybko nastąpi brutalne zderzenie z rzeczywistością, a nowożeńcy będą musieli się zmierzyć z poważnymi kłopotami rodzicielskimi. Chodzi oczywiście o syna Patrycji, Mikołaja, który tuż przed ślubem zniszczył jej suknię ślubną, a potem ubłagał babcię Elę, żeby nie wydała go przed matką w sprawie siniaków na jego ciele. Wówczas teściowa Patrycji nie podejrzewała nawet jakie problemy mogą z tego wyniknąć. Już w 244 odcinku "Przyjaciółek" zachowanie Mikołaja stanie się coraz dziwniejsze. Do tego dojdą niepokojące wieści ze szkoły chłopca, o wagarach, opuszczaniu lekcji, bójkach z kolegami.

Patrycja w 244 odcinku "Przyjaciółek" dowie się od nauczyciela syna, że Mikołaja wcale nie było w szkole tego dnia. Do tego 8-latek wyłączy telefon i nie będzie z nim żadnego kontaktu. Patrycja będzie przerażona, pełna obaw o to, co mogło stać się synowi. Wiktor uspokoi żonę, że na pewno Mikołaj wszystko im wyjaśni po powrocie do domu. Niestety to będzie dopiero zapowiedź kolejnego nieszczęścia. Bo syn Patrycji w 244 odcinku "Przyjaciółek" ucieknie z domu. Dlaczego? Żeby ani matka, ani ojczym nie dowiedzieli się co się dzieje w szkole, dlaczego pobił kolegę i skąd jeszcze wzięły się siniaki na jego ciele.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze