M jak miłość

Przyjaciółki, odcinek 243: Suknia ślubna Patrycji zniszczona tuż przed ślubem! Dlatego ubierze się jak Wiktor - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-03-02 21:33

Ślub Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg) rozpocznie nowy 21 sezon serialu "Przyjaciółki". Ale nie wszystko pójdzie zgodnie z planem! Premierowy 243 odcinek "Przyjaciółek" upłynie pod znakiem nerwowych przygotowań do ślubu byłych małżonków. Szczęśliwi po udanej operacji Wiktora będą przekonani, że już nic złego ich nie spotka. Niestety los spłata im okrutnego figla. Tuż przed ceremonią suknia ślubna Patrycji zostanie zniszczona przez jej syna Mikołaja (Oliwier Felczak). Zdesperowana panna młoda nie znajdzie żadnej zastępczej sukienki. Dlatego na ślubie będzie wyglądała jak Wiktor. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 21 sezon odcinek 243 (odc. 1) - czwartek, 2.03.2023, o godz. 21.05 w Polsacie

Brak sukni ślubnej Patrycji w 243 odcinku "Przyjaciółek" to zły znak przed jej ponownym ślubem z Wiktorem? Po wszystkim co razem przeszli, po bolesnym rozwodzie, stracie dziecka, zakończonej sukcesem operacji Wiktora oboje będą wierzyli w to, że tym razem im się uda. Przecież los nie może być dla nich aż tak okrutny, by spadały na nich same nieszczęścia. A jednak w 243 odcinku "Przyjaciółek", pierwszym nowego 21 sezonu już same przygotowania do ślubu będą pasmem samych katastrof. Tuż przed ceremonią okaże się, że w sali, w której miało być przyjęcie weselnie, wybuchł pożar, catering nawali, nie będzie czego podać gościom do jedzenie i dosłownie wszystko zacznie się sypać w gruzy. Co ciekawe Patrycji nie opuści dobry nastrój.

Na domiar złego w 2433 odcinku "Przyjaciółek" syn Patrycji zniszczy jej suknię ślubną! Chwilę przed uroczystością Mikołaj przyniesie jej sukienkę, która będzie miała z przodu wielkie rozdarcie. Jak do tego dojdzie? Chłopiec będzie chciał wyjąć garnitur z szafy, zaczepi o suknię wieszakiem, szarpnie i będzie po sukience. Oczywiście brak sukni ślubnej to spory problem, ale Patrycja uzna, że i bez niej może wyjść za Wiktora. Zamiast wybrać z szafy jakąś inną sukienkę na ślub w 243 odcinku "Przyjaciółek" dojdzie do wniosku, że ubierze się jak pan młody. Wystąpi w garniturze i koszuli, czym jednak wzbudzi zachwyt Wiktora!

Ślub Patrycji i Wiktora w 243 odcinku "Przyjaciółek" odbędzie się w ich mieszkaniu, specjalnie przystrojonym na tę okazje świecami i ślubnymi dekoracjami. A na skromnym przyjęciu weselnym zamiast wykwintnych dań zaserwują gościom zwykłą pizzę. Ale i tak najważniejsza będzie miłość nowożeńców!

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Najnowsze