Przyjaciółki, odcinek 211: Wiktor będzie walczył o Patrycję w sądzie! Pobicie Artura to dopiero początek

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 211: Wiktor będzie walczył o Patrycję w sądzie! Pobicie Artura to dopiero początek

Przyjaciółki, odcinek 211: Wiktor będzie walczył o Patrycję w sądzie! Pobicie Artura to dopiero początek

W 211 odcinku "Przyjaciółek" do życia Patrycji (Joanna Liszowska) wróci Wiktor (Paweł Deląg)! Były mąż, z którym rozstanie Kochan bardzo mocno przeżyła, wtargnie "z butami" w jej relację z również nieudanym kochankiem, Arturem (Paweł Małaszyński). Jak dojdzie do spotkania rywali do ciała i serca pięknej Patrycji? Żaden z nich nie był Kochan wierny, żaden nie był wobec niej uczciwy, Wiktor nie gardził przemocą, a Artur pijaństwem i hazardem. Ale kiedy obaj nie mogą jej mieć, zaczną o nią walczyć "na noże"! Prawnika i bawidamka oszusta w 811 odcinku "Przyjaciółek" zetknie ze sobą los, ale kiedy obaj zorientują się, że stawką o którą mogą zagrać jest Patrycja, zacznie się wielka wojna. A wszystko zacznie się od przypadkowego pobicia Artura przez nieznajomego gościa restauracji... Jak dojdzie do tego, że byli mężczyźni Patrycji spotkają się na sali sądowej? Sprawdź co już wiemy!

"Przyjaciółki", odcinek 211 - czwartek, 30.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 211 odcinku "Przyjaciółek" do serialu po długiej przerwie wraca Wiktor! To wypatrywany bohater, tym bardziej, że grający go Paweł Deląg pożegnał sią w międzyczasie z "M jak miłość". W tym momencie nowe odcinki "Przyjaciółek" będą jedynym polskim serialem, w którym będzie można tego popularnego gwiazdora zobaczyć. Jednak Wiktor nie był zbyt sympatyczną postacią, a już na pewno nie dobrym mężem Patrycji. Czy w 18 sezonie to się może zmienić?

Wiktor pojawi się w 211 odcinku "Przyjaciółek" w swojej zawodowej roli prawnika. A wszystko zaczyna się 2 odcinki wcześniej, kiedy to Artur zostanie skatowany przez przypadkowego gościa restauracji, a zrozpaczona Patrycja będzie walczyła o jego życie. Jak można się łatwo domyślić sprawa takiego kalibru trafi do sądu...

Zobacz też: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła się powiększy! Zanim wezmą ślub pojawi się cudne maleństwo - ZDJĘCIA

Przyjaciółki, 18 sezon: Ślub Ingi, powrót Artura i trauma Zuzy powraca - ZWIASTUN

Ujawniamy: Wiktor w 211 odcinku "Przyjaciółek" zostanie adwokatem jednej ze stron. Której? Oczywiście człowieka, który skatował Artura do nieprzytomności!

Napastnik Artura, niejaki Ksawery (Krystian Kukułka) będzie w 811 odcinku "Przyjaciółek" pilnie potrzebował dobrego prawnika. Nadal nie będzie wiadomo, dlaczego zaatakował byłego kochanka Patrycji, więc sprawa będzie dość tajemnicza. I tylko kwestią czasu pozostanie, kiedy Patrycja wpadnie na swojego byłego męża i co z tego wyniknie. Bo, że Jeleński szybko ustali, że jego klient pobił jej byłego kochasia to jest raczej jasne... 

Czytaj także: M jak miłość. Taki będzie koniec kryzysu Izy i Marcina! Wszyscy już mają tego dość. Jedna rzecz ocali ich małżeństwo na zawsze?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze