Przyjaciółki, odcinek 201: Naiwna Patrycja da się omotać pijakowi Arturowi. Znów zrobi z nią co zechce

i

Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 201: Naiwna Patrycja da się omotać pijakowi Arturowi. Znów zrobi z nią co zechce

Przyjaciółki, odcinek 201: Naiwna Patrycja da się omotać pijakowi Arturowi. Znów zrobi z nią co zechce

2021-04-15 20:29

W 201 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) udowodni jaka jest naiwna! Artur (Paweł Małaszyński) pokazał jej, że bardziej zależy mu na kieliszku niż związku, ale ona i tak da się omotać! W poprzednich odcinkach "Przyjaciółki" zerwała z kucharzem, bo miał zły wpływ na Mikołaja (Adam Kiełczewski). Dziecko, na wzór Artura, zaczęło popijać nawet winko! Niestety Patrycja znów poleci na piękne spojrzenia w oczy, co może skończyć się tragicznie!

"Przyjaciółki" 17 sezon, odcinek 201 - czwartek, 15.04.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 201 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja chyba zapomni co nawywijał Artur. Przecież to przez niego wciąż pili i doszło nawet do tego, że nie miał kto zająć się małym Mikołajem! Dziecko tak się zapatrzyło na libacje mamy i jej partnera, że samo zaczęło "bawić się" w picie wina! Kochan przeżyła sporo upokorzeń przez pijaństwo Artura, ale to widocznie jej nie przeszkodzi. W 201 odcinku "Przyjaciółki" znów rzuci się w jego ramiona! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1583: Argasiński odejdzie! Patrycja popędzi dla niego Łukasza. Dowie się ostatnia o decyzji męża

W 201 odcinku "Przyjaciółki" Patrycja wpadnie na kucharza na korytarzu. Zapanuje niezręczna atmosfera, bo przecież się rozstali. 

- Co słychać? Dawno cię nie widziałem... - zacznie kucharz.

- No, ja ciebie też - powie speszona Patrycja w "Przyjaciółkach".

- Myślałem, że mnie unikasz

- A ja, że ty mnie

Sytuacja między dwójką kochanków będzie dość napięta, ale szybko się okaże, że uczucie nie wygasło! 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania zabierze Kasi córkę Małgosię! Nie pozwoli, żeby pijaczka skrzywdziła dziecko

Artur w 201 odcinku "Przyjaciółki" przyzna, że ich wpadnięcie na siebie to zrządzenie losu.

- Widocznie los tak chciał, żebyśmy się za sobą stęsknili... - powie prawie szeptem i przyciągnie kobietę do siebie. 

Patrycja z "Przyjaciółek" zapomni o wszystkich troskach i problemach, jakie narobił jej Artur. Zacznie się z kucharzem całować! Wygląda więc na to, że nie da rady o nim zapomnieć, nawet jeśli ma dowody, że nadużywa alkoholu i jest nieodpowiedzialny. Znów uczucia wezmą górę. 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze