Przyjaciółki, odcinek 191: Zuza po aresztowaniu już nigdy nie zobaczy dzieci! Janek wywiezie ich za granicę

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 191: Zuza po aresztowaniu już nigdy nie zobaczy dzieci! Janek wywiezie ich za granicę

Przyjaciółki, odcinek 191: Zuza po aresztowaniu już nigdy nie zobaczy dzieci! Janek wywiezie ich za granicę

W 191 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) przeżyje największą tragedię w swoim życiu! Wolność, którą odzyska nie przywita jej nowymi szansami tylko wielką stratą. Zapowiada się na to, że Janek (Marek Bukowski), który zapowie odebranie jej dzieci na zawsze, w 191 odcinku "Przyjaciółek" przejdzie od słów do czynów! Jeżeli mąż Zuzy wywiezie chłopców za granicę, obarczona wyrokiem matka może ich już nigdy nie zobaczyć.

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 191 - czwartek, 5.11.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

Zuza w 191 odcinku "Przyjaciółek" będzie zdecydowana na rzucenie pracy w Wiedniu. Zda sobie sprawę, że jeśli nadal będzie pracowała w takim tempie za granicą, Janek naprawdę odetnie ją od dzieci. Ze swoich planów zwierzy się Indze (Małgorzata Socha), którą również dopadną poważne, życiowe trudności. Żadna z nich nie będzie podejrzewała, że los - a dokładnie Janek - zadecyduje za Zuzę!

Patrz też: Gwiazda "Przyjaciółek" wzywa POLICJĘ do BUNTU! Pokazała PRYWATNĄ wiadomość od policjantki. Strajk kobiet

W 191 odcinku "Przyjaciółek" Zuza świadoma, że aresztowanie i dalszy ciąg sprawy karnej może zniszczyć jej karierę, będzie to ukrywać przed szefostwem banku w Wiedniu. Zanim wdroży pomysł na rzucenie pracy zdecyduje się na nabranie dystansu do swojej sytuacji. W tym celu Zuza nie sięgnie już po narkotyki, tylko wybierze się do Gdańska odwiedzić synów. I na miejscu czekać na nią będzie straszna niespodzianka! 

Przyjaciółki, odcinek 190 ZWIASTUN. Janek odbierze Zuzie dzieci! Maks już nie będzie chciał Ingi. Nowy romans Patrycji
Przyjaciółki, odc. 191: Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

i

Autor: Polsat

W 191 odcinku "Przyjaciółek" Zuza dowie się na miejscu w Gdańsku, że Janek wywiózł chłopców na "wycieczkę do Danii", nie informując jej o tym. Czy to oznacza, że mąż Zuzy zdecyduje się po prostu na porwanie synów?

Być może prawnicy wyjaśnią Jankowi, że odebranie praw rodzicielskich matce w Polsce to bardzo trudna sprawa i sukces niepewny. Dlatego, otumaniony złością na żonę ojciec posunie się do ostatecznego kroku, jakim jest wywiezienie chłopców w tajemnicy przed Zuzą za granicę. Ale czy w 191 odcinku "Przyjaciółek" ujdzie mu to na sucho?  

Zuza w 191 odcinku "Przyjaciółek" wścieknie się, kiedy dowie się o tym wszystkim. Na szczęście ma obok siebie Strzeleckich, których prawniczych umiejętności dowiodła w jej sprawie Anka (Magdalena Stużyńska). Jeżeli Jankowi faktycznie zaczną chodzić po głowie głupie pomysły, aby wychować synów Zuzy z dala od niej, będzie miał poważne kłopoty. Ale może to tylko kolejne nieporozumienie, które Zuza z Jankiem zdołają jeszcze wyjaśnić?  

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze