Przyjaciółki, odcinek 190: Inga po odrzuceniu przez Maksa zacznie wygrażać jego nowej kochance

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 190: Inga po odrzuceniu przez Maksa zacznie wygrażać jego nowej kochance

Przyjaciółki, odcinek 190: Inga po odrzuceniu przez Maksa zacznie wygrażać jego nowej kochance

W 190 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) zdecyduje się niezwykle odważny krok i postanowi wyznać Maksowi (Mateusz Janicki) całą prawdę na temat swojej ucieczki ze ślubu. Jednak nie przewidzi, że jej odwaga będzie mocno spóźniona bo odrzucony narzeczony zdąży sobie znaleźć nowy obiekt uczuć - panią doktor Agatę (Marta Szumieł). Ale i na to Inga znajdzie radę w 190 odcinku "Przyjaciółek" - zacznie grozić kochance Maksa!

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 190 - czwartek, 29.10.2020 o godz. 21:10 w Polsacie

 W 190 odcinku do Ingi dotrze, jak wielką zrobiłą głupotę, uciekając z własnego ślubu z Maksem. Nie tylko skrzywdziła autentycznie ją kochającego lekarza, ale jeszcze zrobiła to bez powodu. Inga już będzie wiedziała, że jak najbardziej może mieć dzieci. Ale czasem na naprawianie głupich błędów bywa za późno...

Maks aż do 190 odcinka "Przyjaciółek"  długo nie mógł się pozbierać po tym, jak Inga zabawiła się w "uciekająca pannę młoda". Pomagali mu byli mężowie Ingi, pocieszając alkoholem i "dobrymi radami". Ale w końcu znajdzie najlepsze rozwiązanie - zauważy, że w jego szpitalu pracuje bardzo atrakcyjna pani doktor Agata i zacznie się nią mocno interesować.   

Zobacz też: Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

Inga będzie szalała w "Przyjaciółkach", nachodziła Maksa w szpitalu, wyzna mu całą prawdę o powodach ucieczki ze ślubu, ale on będzie już niewzruszony. Wówczas Inga domyśli się, że znalazł sobie już jej następczynię i w 190 odcinku serialu postanowi ją śledzić. 

- Łączyło nas naprawdę coś wyjątkowego i trudno to będzie zastąpić - Inga dopadnie Agatę pod szpitalem. 

- Ale to nie znaczy, że nie można próbować - odpowie jej pewna siebie lekarka. 

- Umiem walczyć o swoje! - zagrozi jej Inga

Czy w 190 odcinku "Przyjaciółek" Inga będzie musiała zmierzyć się z faktem, że straciła Maksa bezpowrotnie dla inne? A może faktycznie dopiero teraz pokaże co potrafi?   

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany