Przyjaciółki, odcinek 190: Janek zrobi z Zuzy narkomankę. Odbierze jej prawa rodzicielskie do dzieci - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 190: Janek zrobi z Zuzy narkomankę. Odbierze jej prawa rodzicielskie do dzieci - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 190: Janek zrobi z Zuzy narkomankę. Odbierze jej prawa rodzicielskie do dzieci - ZWIASTUN

W 190 odcinku serialu "Przyjaciółki" Janek (Marek Bukowski) zada Zuzie (Anita Sokołowska) ostateczny cios. Kiedy Markiewicz uda się zobaczyć wolność i szczęśliwa rzuci się mężowi w ramiona, on odtrąci ją jak ostatnią narkomankę. A to jeszcze nie będzie koniec - Zuza dowie się od Janka, że w sądzie zamierza odebrać jej wszelkie prawa do dzieci! Czy ta miłość będzie miała tak tragiczne dla Zuzy zakończenie - zobacz koniecznie ZWIASTUN 190 odcinka "Przyjaciółek!

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 190 - czwartek, 29.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

Zuza w 190 odcinku "Przyjaciółek" wyjdzie z więzienia, a pod ponura bramą czekał będzie na nią Janek. Kompletnie załamana po koszmarze, który przeżyła za kratami, Markiewicz zaleje się łzami szczęścia i... ulgi. Zapewne pomyśli, że to piękne, że właśnie on jest teraz przy niej.... I okropnie się rozczaruje!

Nie przegap: Gwiazda "Przyjaciółek" wzywa POLICJĘ do BUNTU! Pokazała PRYWATNĄ wiadomość od policjantki. Strajk kobiet

Jednak w silnych emocjach Zuza zaufa swojemu mężowi w 190 odcinku "Przyjaciółek". I nie przemknie jej nawet przez myśl, że on to okrutnie przeciw niej wykorzysta! Będzie cierpliwie słuchał zwierzeń zapłakanej żony, nawet przytuli ją na pocieszenie, a potem zrobi coś strasznego.   

- Najpierw brałam coś, bo nie mogłam zasnąć. Potem nie miałam siły wstać z łóżka, więc brałam coś, żeby się pobudzić...- Zuza wyzna Jankowi całą prawdę o swojej "przygodzie" z narkotykami.  

- Zuza, jak się ma spadek sił witalnych, to się bierze żeń-szeń, a nie dragi - pouczy ją mąż. 

Przyjaciółki, odcinek 190 ZWIASTUN. Janek odbierze Zuzie dzieci! Maks już nie będzie chciał Ingi. Nowy romans Patrycji

- To było chwilowe rozwiązanie, nie twierdzę, że dobre... Ale, proszę cię, nie rób ze mnie narkomanki. Naprawdę nie jestem uzależniona!

- Czy kiedykolwiek jak zajmowałaś się dziećmi, byłaś naćpana? - zapyta czujnie Janek. 

- Nie! Nigdy nie byłam naćpana. To było tylko kilka tabletek. Brałam je w sytuacjach skrajnego wyczerpania. Zrozum, próbowałam być w Warszawie, dojechać do Gdańska, w międzyczasie ogarniałam sprawy firmy w Wiedniu - Zucha zaniesie się szlochem, próbując przekonać Janka w 190 odcinku "Przyjaciółek", aby okazał jej choć cień empatii. - Zawsze kontrolowałam sytuację. 

- Albo tylko tak ci się wydawało. Wiesz, że mogłaś sobie zrobić krzywdę? Albo innym? 

- Przepraszam... Popełniłam błąd. Teraz za niego płacę, ale przecież ja nie jestem zła. Znasz mnie, jestem tą Zuzką, w której się zakochałeś. Nie jestem złym człowiekiem  - Zuza kompletnie się rozklei w obecności Janka. A on właśnie w tym momencie 190 odcinka "Przyjaciółek" przytuli ją i da złudną nadzieje na lepszą przyszłość. 

Niestety, jeszcze tego samego dnia, w 190 odcinku "Przyjaciółek" Janek odwiedzi Zuzę w domu Stefy (Dorota Kolak) i wyrecytuje decyzję, którą najwyraźniej po jej zwierzeniach przemyśli.  

- Wystąpię do sadu o pozbawienie cię praw rodzicielskich do chłopców - zakomunikuje zimno Janek w 190 odcinku "Przyjaciółek".

- Oszalałeś?! Ja jestem ich matką! - Zuza na szczęście pozbiera już siły do tego spotkania i tym razem nie zacznie płakać, ale krzyczeć. 

Czy Janek będzie aż tak ślepy w 190 odcinku "Przyjaciółek", aby nie zobaczyć jak bardzo to on przyczynił się do dramatu swojej żony? I tak podły, że zabierze jej dzieci? A może to tylko kochanka (Anna Jażdżyk) nakręca go do takich działań, a jemu uda się wyrwać spod jej wpływu i jeszcze wszystko się ułoży?    

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 190: Inga po odrzuceniu przez Maksa zacznie wygrażać jego nowej kochance

Najnowsze