Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza skatowana w więzieniu? Współwięźniarki nie dadzą jej żyć

i

Autor: ipla Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza skatowana w więzieniu? Współwięźniarki nie dadzą jej żyć

Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza skatowana w więzieniu? Współwięźniarki nie dadzą jej żyć

2020-10-24 15:03

W 190 odcinku "Przyjaciółek" Zuza (Anita Sokołowska) trafi do więzienia, a zaprawione w bojach morderczynie już będą czekać na "księżniczkę". Zuza trafiła za kraty za posiadanie narkotyków, od których zdążyła się uzależnić. Jak tylko przekroczy próg mrocznej celi, od razu będzie dręczona i wyśmiewana. Czy dręczące Zuzę współwięźniarki w 190 odcinku "Przyjaciółek" posuną się jeszcze dalej?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 190 - czwartek, 29.10.2020 o godz. 21:10 w Polsacie

W 190 odcinku "Przyjaciółek" Zuza ciężko zapłaci za branie narkotyków. Zawsze była pełna energii i pomysłów, ale od rozstania z Jaśkiem (Marek Bukowski) coś w niej pękło. Zaczęło się od kłopotów finansowych, z powodu których postanowiła przeprowadzić się do Wiednia. Dlatego też były partner musiał zająć się ich synami. Zuza szybko zorientowała się, że ma z nimi coraz gorszy kontakt i postanowiła przenieść się do Warszawy. Nie mogła jednak pogodzić wszystkich obowiązków i zaczęła się wspomagać podejrzanymi substancjami. Po załapaniu przez policję w 190 odcinku "Przyjaciółek" będzie przebywała za kratami.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 190: Inga po odrzuceniu przez Maksa zacznie wygrażać jego nowej kochance

Przyjaciółki, odcinek 189 ZWIASTUN. Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii

W 190 odcinku "Przyjaciółek" Zuza będzie bardzo źle znosić pobyt w areszcie. Nie umilą go także jej współwięźniarki. Kobiecie zrobi się bardzo niedobrze i będzie błagać o szklankę wody, waląc do drzwi celi. Jedna z odsiadujących wyrok, nie da jej żyć.

- Ty, ty, ty, ty... Czego tak japę drzesz, co? Myślisz, że jak poskamlesz to co? Klawisz skoczy po bąbelki? - zaczepi Zuzę jedna z więźniarek (Izabela Zachowicz), kiedy bezskutecznie będzie waliła w drzwi z prośbą o wodę. 

W 190 odcinku "Przyjaciółek" Zuza przekona się, w jak w ogromnym niebezpieczeństwie znalazła się! Podczas gdy jedna z towarzyszek (Agnieszka Makowska) niedoli będzie chrapała na wyższej pryczy, druga postanowi zabawić się z Zuzą... Czy pani dyrektor Markiewicz zostanie skatowana z więzieniu przez pospolitą przestępczynię? 

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

W 190 odcinku "Przyjaciółek" Zuza na pewno zostanie upokorzona w celi. Spocona i brudna, nie będzie mogła spać spokojnie. Jedna z kobiet odbywających wyrok, nie da jej zasnąć ciągłymi jękami i chrapaniem, druga wciąż będzie ją wyśmiewać i podjudzać. 

- Pewnie posadzili cię za niewinność. Wydaje ci się, że jesteś od nas lepsza. Te, księżniczka, do ciebie mówię!  

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze