Przyjaciółki, odcinek 189: Patrycja zakocha się w sąsiadzie Arturze! Znajdzie na nią sposób

i

Autor: Ipla Przyjaciółki, odcinek 189: Patrycja zakocha się w sąsiadzie Arturze! Znajdzie na nią sposób

Przyjaciółki, odcinek 189: Patrycja zakocha się w sąsiedzie Arturze! Znajdzie na nią sposób

2020-10-06 10:21

W 189 odcinku "Przyjaciółek" życie miłosne Patrycji (Joanna Liszowska) rozkwitnie! Od pewnego czasu kręci się koło niej sąsiad Artur (Paweł Małaszyński). Chociaż początek ich znajomości nie należał do romantycznych, wszystko wskazuje na to, że wreszcie pojawi się między nimi uczucie. Rozdrażniona Patrycja w 189 odcinku "Przyjaciółek" będzie miała spory kłopot i tylko dzięki pomocy mężczyzny go rozwiąże. Jak na całą sytuację zareaguje zakochany w Patrycji Mariusz (Marcin Perchuć)?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 189 - czwartek, 22.10.2020 o godz. 21:10 w Polsacie

W 189 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja nadal będzie borykała się z bólem po stracie Klary (Łucja Michalik). Kobieta postara się jednak żyć normalnie i skupi swoją uwagę na opiece nad synem Mikołajem (Adam Kiełczewski). O jej względy ciągle będzie zabiegał Mariusz, który zakochał się w kobiecie i bardzo chce stworzyć z nią związek. Niejednokrotnie zapewnił ją, że chętnie zajmie się nią i Mikołajem. Pomógł nawet uratować chłopca podczas pikniku u Anki (Magdalena Stużyńska). Patrycja w 189 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie jednak przekonana do tego uczucia.

Przeczytaj: Przyjaciółki, odcinek 189: Inga zajdzie w ciążę, ale nie odzyska Maksa! Będzie miał już inną

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!

W 189 odcinku "Przyjaciółek" przystojny sąsiad Patrycji, nadal będzie nią zainteresowany. Niestety kobieta nadal nie będzie miała o nim najlepszego zdania, gdyż nie raz przyłapała go na dziwnych sytuacjach. Wie też, że wiele kobiet jest nim zainteresowane. Tym bardziej będzie się starała unikać sąsiada. W 189 odcinku "Przyjaciółek" wydarzy się jednak coś, co pozwoli wykazać się mężczyźnie i co jednocześnie jej zaimponuje. Czy Artur wreszcie zdobędzie serce Patrycji?

Przeczytaj: Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 189: Zuza w więzieniu! Narkotyki zniszczą jej życie

W 189 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja postanowi wyjechać z miasta. Będzie bardzo spieszyć się na pociąg do Gdyni. Niestety wszystko wskaże na to, że nie zdąży na czas. Wtedy wkroczy Artur, który pomoże jej dostać się na peron. To zmieni podejście kobiety do sąsiada. Zobaczy, że może faktycznie powinna dać Arturowi szansę. W 189 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja będzie pod wrażeniem zachowania mężczyzny. Czy wreszcie odnajdzie miłość i stworzy z nim szczęśliwy związek? Przekonamy się już wkrótce.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze