Przyjaciółki, odcinek 188: Zuza zatrzymana przez policję! Rozpaczliwy telefon do Janka - ZWIASTUN

2020-10-15 21:10 jkk
Przyjaciółki, odcinek 188: Zuza zatrzymana przez policję! Rozpaczliwy telefon do Janka - ZWIASTUN
Autor: ipla Przyjaciółki, odcinek 188: Zuza zatrzymana przez policję! Rozpaczliwy telefon do Janka - ZWIASTUN

W 188 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) wpadnie w ręce policji! Jak wiemy, pani dyrektor w potężnym banku nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków i zacznie wspomagać się narkotykami, a Dagmar (Marcin Korcz) to jej diler. Niestety, wszystko to zakończy jedna chwila - i w właśnie wtedy Zuza wykona dramatyczny telefon do Janka (Marek Bukowski)! Czy od niedawna wróg, ale wciąż ojciec jej dzieci, pomoże Zuzie wyplątać się z poważnych kłopotów? A może Zuza i Janek po prostu wrócą do siebie w tych strasznych okolicznościach w 188 odcinku "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 188 - czwartek, 15.10.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

W 188 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza zostanie zatrzymana podczas rutynowej kontroli drogowej. Policjanci zatrzymają ją z powodu nadmiernej prędkości i... "dziwnej" jazdy. Nie będą mieli jednak pojęcia, jaki "skarb" złowili!

W torebce i samochodzie Zuzy drogówka znajdzie narkotyki, a ona sama zostanie odstawiona do aresztu. Na miejscu zabiorą jej torebkę, a telefon i portfel zostawi w aucie. Na komendzie będzie jeszcze gorzej - przesłuchujący jej aspirant pokaże jej, kto tu rządzi i zastraszy zarzutami! Ale Zuza oprzytomnieje na tyle, że przypomni sobie o należnym jej telefonie. 

- Jazda autem pod wpływem narkotyków, posiadanie. Grozi pani kara pozbawienia wolności do lat 3. To oficjalnie. Bo nieoficjalnie to ma pani po prostu przesrane - wyrecytuje przerażonej Zuzie policjant na komendzie.

Trzeba też przyznać, że aspirant będzie również próbował dodzwonić się w 188 odcinku "Przyjaciółek" - w imieniu zatrzymanej Zuzy - do Anki (Magdalena Stużyńska), jej adwokata. Ale Strzelecka będzie mocno zajęta problemami ze Stasiem (Antoni Borowski) i nie odbierze telefonu...   

- Może pan jeszcze zadzwonić do mojego adwokata? Chyba mam do tego prawo?! Bardzo pana proszę...

Błagany przez Zuzę w 188 odcinku "Przyjaciółek" aspirant wykona jeszcze jedno połączenie. Tylko czy nadal będzie dzwonił do Anki, czy już do Janka? Pewne jest, że w 190 odcinku "Przyjaciółek" Zuza i jej mąż padną sobie w ramiona!  

Najnowsze