Przyjaciółki, odcinek 187: Dramat syna Patrycji po pożegnaniu z Klarą. Jego też mama odda? - ZWIASTUN

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki, odcinek 187: Dramat syna Patrycji po pożegnaniu z Klarą. Jego też mama odda? - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 187: Dramat syna Patrycji po pożegnaniu z Klarą. Jego też mama odda? - ZWIASTUN

2020-10-08 20:46

W 187 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) przeżyje jeden z najtrudniejszych momentów, a jej rozpacz udzieli się także synowi. Niestety nie zdoła zapobiec nieuniknionemu - nadejdzie dzień, w którym będzie musiała oddać Klarę (Łucja Michalik) nowym rodzicom - Karolinie (Marta Walesiak) i Olafowi (Sebastian Cybulski). Nie zatrzyma już córki w żaden sposób i na domiar złego w 187 odcinku "Przyjaciółek" zobaczy też cierpienie Mikołaja (Adam Kiełczewski). Bo syn Patrycji zacznie się bać, że i jego mama odda. Tak jak ukochaną siostrzyczkę. Zobaczcie ZWIASTUN "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 187 - czwartek, 8.10.2020 o godz. 21:05 w Polsacie

W 187 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja odda Klarę nowym rodzicom adopcyjnym. Mimo ogromnej miłości do córki Wiki (Roma Gąsiorowska) i woli walki o dziecko, nie zatrzyma jej przy sobie. Poważnie chora Patrycja nie przekonała żadnego z lekarzy, żeby wydał jej zaświadczenie wymagane przez komisję adopcyjną. A ta uznała, że samotna matka Mikołaja nie nadaje się na prawnego opiekuna Klary i nie może jej adoptować.

Patrz też: Przyjaciółki, odcinek 187: Maks rzuci Indze w twarz podłe słowa! Nie będzie już jej chciał - ZWIASTUN

Aż wreszcie w 187 odcinku "Przyjaciółek" nadejdzie tragiczna chwila, w której Karolina i Olaf zabiorą jej Klarę, a córka Patrycji stanie się częścią ich rodziny. Rozpacz, ogromny ból spadną na Patrycję, która będzie musiała jednak robić dobrą minę do złej gry przy swoim synu. Bo Mikołaj dość szybko zacznie tęsknić za siostrą. - Chciałbym, żeby wróciła... Chciałbym się znów z nią pobawić - wyzna załamany chłopiec. - Widzisz Klara musi zostać u cioci... Hej, musimy sobie nawzajem wystarczyć... - wyjaśni ze łzami w oczach Patrycja.

Przyjaciółki, odcinek 187: Straszne pożegnanie Ingi i Maksa, wzruszające Patrycji z Klarą i romans Zuzy z dawnym kochankiem - ZWIASTUN

Po chwili syn Patrycji w 187 odcinku "Przyjaciółek" zada mamie najważniejsze, dręczące go pytanie. - Ale mnie nikomu nie oddasz, prawda?Cierpiąca matka zrozumie, że teraz musi być silna dla swojego dziecka. - Skąd...Skarbie, będziesz zawsze moim najwspanialszym, najcudowniejszym, najważniejszym synkiem... Kocham cię bardzo...

Sprawdź też: Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

Niestety w 187 odcinku "Przyjaciółek" życie Patrycji i Mikołaja zmieni się bezpowrotnie, a Klara już nigdy do nich nie wróci.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze