Przyjaciółki. Nowy miłość Ingi. Po rozstaniu z Sajmonem wróci do byłego męża?

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Nowy miłość Ingi. Po rozstaniu z Sajmonem wróci do byłego męża?

Przyjaciółki. Nowa miłość Ingi. Po rozstaniu z Sajmonem wróci do byłego męża?

2021-07-15 16:02

Inga (Małgorzata Socha) z serialu "Przyjaciółki" nie ma szczęścia do mężczyzn. Ostatni związek okazał się kompletną porażką, a Sajmon (Jakub Sasak) wyszedł na prostaka i zdrajcę. Właśnie to popchnie Ingę do radykalnych kroków? Wszystko wskazuje na to, że Gruszewska nie wierzy w powiedzenie, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Z relacji z planu serialu "Przyjaciółki" wynika, że los znów połączy ją z którymś z byłych kochanków. Inga znajdzie wreszcie miłość życia i ustabilizuje swoje uczucia? Sprawdź, co już wiadomo.

Nowa miłość Ingi z serialu "Przyjaciółki". Kto zdobędzie jej serce?

W nadchodzącym sezonie "Przyjaciółki" szykują się wielkie sercowe zawirowania. Inga, chociaż miała wielu partnerów, nie odnalazła szczęścia. Ostatni romans ze sporo młodszym Sajmonem, zakończyć się okrutnie. Student zrobił sobie z niej żarty i dopiero pod koniec minionego sezonu "Przyjaciółki" wyszło na jaw, że spotykał się z nią przez zakład. 

Inga dostała prawdziwy cios w serce, ale tak łatwo się nie podda. Matka dwójki dzieci zawalczy o swoje szczęście. Wszystko wskazuje na to, że tym razem wróci myślami do byłych kochanków, z którymi lubi pokazywać się na planie. Z ostatnich relacji na profilach społecznościowych serialu "Przyajciółki" bardzo dużo pozuje z byłymi partnerami, a dokładnie z Andrzejem (Adam Adamonis) i Robertem (Krzysztof Wieszczek).

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 18 sezon. Anka znajdzie sobie młodszego faceta! Nieźle załatwi Pawła

Powrót starej miłości Ingi w 18 sezonie "Przyjaciółek" nie byłby dziwny, bo scenarzyści postawili na odświeżenie historii z minionych odcinków. Do Patrycji (Joanna Liszowska) wraca Wiktor (Paweł Deląg) i wszystko wskazuje na to, że znów stworzą związek. W takim razie może i Inga zdecyduje się na ponową próbę miłości z którymś z byłych mężów? Jak wiadomo, kobieta nie przestała im się podobać i nie podobało im się, że zainteresowała się młodym Sajmonem. Zazdrość oznacza coś więcej?

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Bardzo możliwe, że Inga zdecyduje się na ponowne wejście w związek z byłym. Tym bardziej, że żaden mężczyzna nie pojawia się u jej boku w relacji z planu. Wiadomo, że wróci Wiktor, Artur (Paweł Małaszyński) będzie wciąż krążył wokół Kochan, a Zuza (Anita Sokołowska) będzie miała nowego szefa, który także wprowadzi niemałe zamieszanie. Tylko o Indze i jej nowym partnerze nic nie wiadomo. Może właśnie dlatego ciągle pokazuje się z serialowymi Andrzejem i Robertem? Wszystko wyjaśni się niebawem. 

Najnowsze