Przyjaciółki. Małgorzata Socha po porodzie zrezygnuje z grania?

2018-07-25 13:00 sz

Jak już wiadomo Małgorzata Socha znana między innymi z serialu "Przyjaciółki" spodziewa się kolejnego dziecka. Zapracowana mama dwójki pociech nie daje sobie chwili wytchnienia, ale w końcu nadejdzie moment, w którym będzie musiała zrobić sobie przerwę. Co zdradziła na ten temat gwiazda "Przyjaciółek"? Odpowiedź zaskakuje!

"Przyjaciółki" 12 sezon nowe odcinki od września 2018 w Polsacie

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" Małgorzata Socha potwierdziła już w marcu bieżącego roku, że spodziewa się kolejnego dziecka. Aktorka ma już dwie pociechy: Zosię (ur. w 2013 roku) i Basię (ur. w 2017 roku). Razem z mężem Krzysztofem Wiśniewskim skrupulatnie przygotowują się do powitania na świecie trzeciego potomka.

Pomimo swojego błogosławionego stanu serialowa Inga z "Przyjaciółek" nie zrezygnowała z planu zdjęciowego. Co zatem zrobi po porodzie? Czy planuje dłuższą przerwę od grania?

- W tej kwestii nie tworzę akurat wielkich planów. Zobaczymy, jak się wszystko ułoży i jak będę się czuła po porodzie -
zdradziła aktorka serialu "Przyjaciółki" w magazynie Pani.

Ostatni rok nie był dla aktorki zbyt łaskawy. Śmierć ojca dobiła ciężarną gwiazdę, chociaż jak sama powiedziała, oczekiwanie na trzecie dziecko daje jej siłę i nadzieję na przetrwanie tego trudnego dla niej czasu.

- (...) Wielką rekompensatą jest to, że wkrótce w naszej rodzinie pojawi się nowy człowiek i wypełni tę pustkę. Moja ciąża daje mi więc nową energię i siłę.

Każdy czasami potrzebuje odpoczynku, nawet tak zapracowana osoba, jak Małgorzata Socha. Czy zdecyduje się na przerwę? Jak widać jedynie czas pokaże.