Przyjaciółki. Jest decyzja czy będzie 13 sezon! Jedna z aktorek się wygadała

2018-07-25 0:05 Ag
Przyjaciółki 12 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Wika (Roma Gąsiorowska)
Autor: Instagram Przyjaciółki 12 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha), Wika (Roma Gąsiorowska)

Czy serial "Przyjaciółki" doczeka się 13 sezonu? Jeszcze nie wystartowały nowe odcinki 12 serii "Przyjaciółek", bo ich emisja planowana jest na wrzesień 2018, a już zapadła decyzja co do przyszłości serialu. Jedna z aktorek z "Przyjaciółek" wygadała się, że za kilka miesięcy ruszają zdjęcia do kolejnego sezonu. Na razie jeszcze nie wiadomo jak potoczą się losy bohaterek. Małgorzata Socha niedługo rodzi trzecie dziecko i być może będzie chciała mieć dłuższy urlop macierzyński. A to oznacza, że Inga może się nie pojawić w 13 sezonie "Przyjaciółek". Niepewny los czeka też Zuzę, która zachoruje na raka piersi.

Kiedy będzie 13 sezon serialu "Przyjaciółki"?

Powoli dobiegają końca prace na planie 12 sezonu "Przyjaciółek". Niektóre aktorki, tak jak Małgorzata Socha, odpoczywają na wakacjach i mają przed sobą jeszcze kilka dni zdjęciowych, ale część już zakończyła realizację swoich scen. Roma Gąsiorowska, czyli Wika z "Przyjaciółek" na swoim Instagramie napisała, że ma już za sobą ostatni dzień nagrań do nowych odcinków "Przyjaciółek". To właśnie ona zdradziła, że powstanie 13 sezon!

"Przyjaciółki , będzie mi Was brakowało przez tych kilka miesięcy do następnej transzy" - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z Joanną Liszowską, Małgorzatą Sochą i Magdaleną Stużyńską. 

To już pewne, że w 12 i 13 sezonie "Przyjaciółek" Wika wciąż będzie obecna w życiu głównych bohaterek serialu. Znając jej charakter dalej będzie mącić, mieszać i podrywać facetów innych dziewczyn. Nowe odcinki "Przyjaciółek" na razie owiane są tajemnicą. Wiadomo już, że Zuza będzie chora na raka piersi. Czeka ją długie leczenie, ale najpewniej nie umrze. Przecież Anity Sokołowskiej nie może zabraknąć w 13 serii "Przyjaciółek".

Scenarzyści muszą też zastanowić się co dalej z Ingą. Małgorzata Socha niebawem rodzi trzecie dziecko i jeśli zdecyduje się na dłuższy urlop macierzyński to trzeba będzie jakoś wytłumaczyć widzom zniknęcie Ingi w 13 sezonie "Przyjaciółek". Aktorki wrócą na plan serialu późną jesienią, tak aby kolejna seria była gotowa na wiosnę 2019.

Najnowsze