Przyjaciółki 12 sezon. Dorotka będzie walczyć o pieniądze nowego męża z jego córką!

2018-07-23 13:45 Ag

Życie Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz) z serialu "Przyjaciółki" zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki gdy weźmie ślub z bajecznie bogatym biznesmenem Erykiem (w tej roli Olgierd Łukaszewicz). W nowym 12 sezonie "Przyjaciółek" Dorotka nie będzie już biedna. Dzięki milionom drugiego męża zamieszka w ekskluzywnej willi z basenem. O pieniądze przyjdzie jej jednak walczyć z pasierbicą, córką Eryka, którą zagra Julia Konarska.

"Przyjaciółki" 12 sezon nowe odcinki od września 2018 w Polsacie

Drugi ślub Dorotki z "Przyjaciółek" będzie sporą sensacją! Przecież dopiero co rozwiodła się z niewiernym mężem Łukaszem (Mikołaj Krawczyk) i zakończyła szalony romans z Adrianem Żółkowskim (Kamil Maćkowiak), szefem Ingi (Małgorzata Socha).

Jak grom z jasnego nieba spadnie na przyjaciółki w 12 sezonie "Przyjaciółek" nowina, że Dorotka w ekspresowym tempie upolowała nowego męża, dzięki którego wyrwała się z nędzy. Po tym jak straciła wszystkie oszczędności życia na niepewnej inwestycji w nieruchomości, nie będzie już musiała się martwić o pieniądze.

Oczywiście Dorotka zapewni Ingę i pozostałe przyjaciółki, że jej uczucie do bogatego biznesmena Eryka jest szczere. W postać męża Dorotki wcieli się w Olgierd Łukaszewicz, który ma już za sobą kilkanaście dni zdjęciowych na planie nowych odcinków "Przyjaciółek".

- Mój bohater udaje, że jest młodszy niż wskazuje na to metryka. Chcemy pokazać, że pomimo różnicy wieku, jest to związek powodowany uczuciem, a nie spodziewanymi z jej strony korzyściami. Wiadomo uczuć kupić się nie da. Jeszcze nie wiemy, na ile zostaną one wykpione przez scenarzystów. Dotychczasowe dialogi z Agnieszką Sienkiewicz mają zabarwienie komediowe. Pojawiła się też w naszym wątku moja córka. Obie są konkurentkami do uczuć, a może i portfela tatusia i męża... - powiedział Olgierd Łukaszewicz w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Najnowsze