Przyjaciółki 12 sezon. Wika ostatni raz w życiu przyjaciółek. Zniknie na zawsze?

2018-07-25 10:30 sz

Najnowsze doniesienia z planu serialu "Przyjaciółki" mogą zaniepokoić fanów! Roma Gąsiorowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z ostatnich dni na planie zdjęciowym. Przy okazji pożegnała się z ekipą filmową i koleżankami po fachu... Czy Wika pojawi się jeszcze w "Przyjaciółkach"? Co napisała gwiazda?

Co dalej z Wiką z serialu "Przyjaciółki"?

Roma Gąsiorowska w serialu "Przyjaciółki" występuję w roli Wiki od stosunkowo niedawna. Na swoim Instagramie opublikowała posty, na których żegna się z ekipą i aktorkami, z którymi nagrywała kolejne odcinki nowego sezonu.


Dziś kończę moją drugą transzę @przyjaciolkipolsat . Wika ( moja postać) znowu dała czadu . Fani :Zobaczycie wkrótce na małym ekranie . Ekipa :Bardzo wszystkim dziękuję za kolejne cudowne chwile z Wami 😜😱❤️🤭widzimy się niebawem 👻👻👻 -
napisała gwiazda "Przyjaciółek".

Czy widzowie zatem mogą mieć powody do zmartwień?

Całe szczęście pod kolejnym zdjęciem Wika z "Przyjaciółek" napisała, że nie dość, że powstanie kolejny sezon, to w nim również wystąpi. Przy okazji Roma Gąsiorowska wyraziła swoją sympatię do koleżanek z planu serialu:

Przyjaciółki , będzie mi Was brakowało przez tych kilka miesięcy do następnej transzy @przyjaciolkipolsat @joannaliszowskaofficial @magdalenastuzynska @malgosia_socha brakuje tylko @anita_sokolowskaa i @agnieszka_sienkiewicz_official 😘😘😘wszystkie przepiękne , cudne , zdolne ❤️

Będziecie czekać na kolejne sezony?

Najnowsze