Przyjaciółki. Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch po porodzie! Jak wygląda po urodzeniu drugiego dziecka?

2019-07-31 10:12 Ag
Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie pokazała brzuch po porodzie
Autor: Instagram Agnieszka Sienkiewicz na Instagramie pokazała brzuch po porodzie

Agnieszka Sienkiewicz, aktorka z serialu "Przyjaciółki", zrobiła coś, na co żadna inna gwiazda się nie zdobyła! Dwa tygodnie po porodzie serialowa Dorotka z "Przyjaciółek" pokazała jak wygląda jej brzuch. Na Instagramie bez żadnych filtrów, czy programów do obróbki zdjęć pochwaliła się kształtami po porodzie. Nie dość, że podeszła z dystansem do swojego wyglądu po ciąży, to jeszcze udowodniła, że jest naturalną, piękną kobietą, która nie wstydzi się pokazywać prawdziwej strony macierzyństwa.

"Przyjaciółki" 14 sezon nowe odcinki od września 2019 w Polsacie

Agnieszka Sienkiewicz, znana jako Dorotka z "Przyjaciółek" kilka dni temu ogłosiła na Instagramie, że urodziła drugie dziecko, córkę Marysię, a teraz zdecydowała się na odważny krok. Niespełna dwa tygodnie po porodzie aktorka zaprezentowała światu jak wygląda jej brzuch po ciąży. Co prawda wrzuciła na swój profil zdjęcie w koszulce, ale wybrała specjalnie dość obcisły model, żeby udowodnić, że jako mama wcale nie wygląda tak idealnie jak niektóre celebrytki.

Przeczytaj koniecznie: Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z Przyjaciółek? Po porodzie nie wróci na plan serialu

"Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje" - zażartowała Sienkiewicz.

Zarówno jej zdjęcie, jak również podejście do tematu figury po porodzie spotkały się z samymi pozytywnymi reakcjami internautów. Aktorka nie zamierza upiększać swoich zdjęć, jakie dodaje na profil na Instagramie. Fani gwiazdy "Przyjaciółek" chwalą ją, że nie udaje perfekcyjnej mamy, której brzuch "wchłania" się samoistnie zaraz po urodzeniu dziecka.


"W końcu gwiazda pokazuje prawdziwą stronę rodzicielstwa, ciąży, życia 💪🏼 Bez fotoshopa, z obwisłym, dużym „po-ciążowym” brzuszkiem, który nie chowa się 2 godziny po porodzie, ale czasem zostaje na dłużej i, tak jak Pani napisała, no cholera nie da się wciągnąć 🤗 Super Pani wygląda"

"Pięknie Pani wygląda i naturalnie😍 jak widzę te nienaturalne zdjęcia, w pełnym makijażu po porodzie, to aż idzie się załamać 🥺 .. Tak trzymać"

"To on po porodzie tak nie wsiąka?"

Zobacz też: Przyjaciółki 14 sezon. Stefan Pawłowski jako brat Janka. Igor doprowadzi do konfliktu w rodzinie Zuzy?

To tylko niektóre komentarze fanów Agnieszki Sienkiewicz, którzy doceniają jej szczerość, naturalność, a także odwagę pokazywania, że jej ciało wcale nie jest idealne i wcale nie ma świetnej figury zaraz po urodzeniu drugiego dziecka.

Najnowsze