Przyjaciółki 14 sezon. Stefan Pawłowski jako brat Janka. Igor doprowadzi do konfliktu w rodzinie Zuzy?

2019-07-29 15:24 Ag
Przyjaciółki 14 sezon. Igor (Stefan Pawłowski), Janek (Marek Bukowski)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon. Igor (Stefan Pawłowski), Janek (Marek Bukowski)

Stefan Pawłowski w serialu "Przyjaciółki" nowym członkiem rodziny Zuzy (Anita Sokołowska) i Janka (Marek Bukowski)! W kolejnym 14 sezonie "Przyjaciółek" do drzwi domu małżonków, którzy dopiero co pokonali kryzys zapuka Igor (w tej roli Stefan Pawłowski), młodszy brat Janka, do którego mąż Zuzy będzie miał żal o sprawy z przeszłości. Obecność Igora wywróci do góry nogami życie bohaterów "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 14 sezon nowe odcinki od września 2019 w Polsacie

O tym, że w 14 sezonie "Przyjaciółki" obok Zuzy Markiewicz pojawi się nowy, przystojny bohater, którego zagra Stefan Pawłowski wiadomo było już od dawna. Anita Sokołowska na swoim profilu na Instagramie ujawniła, że Zuza będzie miała u swojego boku wyjątkowo atrakcyjnego, nieco młodszego mężczyznę.

Produkcja "Przyjaciółek" trzymała jednak w tajemnicy kogo w nowych odcinkach zagra Stefan Pawłowski. Teraz jednak wszystko stało się jasne. Igor to brat Janka, który dość nagle wkroczy do życia Zuzy i jej ukochanego. W przeciwieństwie do starszego brata żyje chwilą, jest artystą, ulicznym muzykiem pełnym pomysłów.

Przeczytaj też: Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z Przyjaciółek? Po porodzie nie wróci na plan serialu

Pewnego dnia w najbliższym 14 sezonie "Przyjaciółek" niezapowiedzianie Igor zapuka do drzwi domu Zuzy, jednak Janek nie będzie zachwycony odwiedzinami brata. Ich relacje nigdy nie należały do najłatwiejszych i mimo upływu czasu, Janek nadal będzie miał do brata żal…

Co zaszło między Jankiem a Igor w przeszłości? Dlaczego mąż Zuzy nigdy nie wspominał o bracie? Nawet matka Janka (Anna Tomaszewska), gdy jeszcze żyła, nie mówiła o młodszym synu... Jak Zuza zareaguje na powrót szwagra?


Sprawdź też: Nowa Patrycja w Przyjaciółkach. Ona zastąpi Joannę Liszowską. Skąd ta zmiana?

Wydaje się, że w nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2019 Igor będzie przyczyną kolejnych konfliktów w małżeństwie Zuzy, a jego relacje z Jankiem doprowadzą do poważnego kryzysu w ich rodzinie!

Anita Sokołowska i Stefan Pawłowski na planie Przyjaciółek14
Autor: Instagram Anita Sokołowska i Stefan Pawłowski na planie "Przyjaciółek"14
Najnowsze