Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z Przyjaciółek? Po porodzie nie wróci na plan serialu

2019-07-29 8:59 Ag
Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Zdradziła płęć i imię dziecka
Autor: Instagram Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Zdradziła płęć i imię dziecka

Agnieszka Sienkiewicz nie zagra w serialu "Przyjaciółki"? Ponad tydzień tema aktorka urodziła drugą córkę i po porodzie planuje dłuższy urlop macierzyński. A to oznacza, że nie wróci na plan 14 sezonu "Przyjaciółek"! Czy zatem w nowych odcinkach jesienią 2019 widzowie nie zobaczą Dorotki? Na szczęście przebojowa bohaterka "Przyjaciółek" pojawi się na ekranie, ale tylko na chwilę. Poznajcie szczegóły odejścia Sienkiewicz z serialu.

"Przyjaciółki" 14 sezon nowe odcinki do września 2019 w Polsacie

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugą córkę, której razem z mężem, Mikołajem Gauerem dała na imię Marysia. Tą radosną nowinę przekazała wszystkim na Instagramie (WIĘCEJ TUTAJ >>>)

Na krótko przed porodem gwiazda "Przyjaciółek" przerwała milczenie w sprawie udziału w najnowszym 14 sezonie serialu. Wyjaśniła swoim fanom, że zrezygnowała z roli Dorotki, żeby odpocząć przed porodem i poświęcić ten czas starszej córce, 3-letniej Zosi.

Przeczytaj też: Nowa Patrycja w Przyjaciółkach. Ona zastąpi Joannę Liszowską. Skąd ta zmiana?

"Dorotka będzie, ale niestety mało w tej serii. Mam nadzieję, że wybaczycie mi, ale potrzebowałam w ciąży odpoczynku i czasu dla starszej córki" - napisała Agnieszka Sienkiewicz na swoim Instastory.

Aktorka po porodzie nie będzie grała w 14 sezonie "Przyjaciółek". Zdjęcia do nowych odcinków zakończyły się w zeszłym tygodniu, a Agnieszka Sienkiewicz nakręciła swoje sceny już kilka miesięcy temu. Dzięki temu serialowa Dorotka na krótko pojawi się w kolejnej 14 serii, która będzie emitowana w Polsacie od września 2019.

Sprawdź też: Przyjaciółki 14 sezon. Nowe wcielenie Zuzy! Trudno ją będzie rozpoznać. Razem z Dagmarem trafi na zmywak - WIDEO

- Mojej bohaterki będzie mniej w "Przyjaciółkach", ale nie zawiedzie widzów pomysłowością. Scenarzystki pięknie rozpisały wątek Dorotki, więc gwarantuję, że na jesieni będzie zabawnie - powiedziała Sienkiewicz w rozmowie z magazynem "Party". - Produkcja dołożyła wszelkich starań, żebym mogła w spokoju przygotować się do narodzin drugiego dziecka - dodała.

Przyjaciółki 14 sezon. Agnieszka Sienkiewicz (Dorotka) nie pojawi się w serialu?
Autor: Instagram Przyjaciółki 14 sezon. Agnieszka Sienkiewicz (Dorotka) nie pojawi się w serialu?