Przyjaciółki 14 sezon. Nowe wcielenie Zuzy! Trudno ją będzie rozpoznać. Razem z Dagmarem trafi na zmywak - WIDEO

2019-07-26 13:47 Ag
Przyjaciółki 12 sezon odc. 137. Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)
Autor: Polsat Przyjaciółki 12 sezon odc. 137. Zuza (Anita Sokołowska), Dagmar (Marcin Korcz)

Sensacja w serialu "Przyjaciółki"! Zuza (Anita Sokołowska) zmieni się nie do poznania w nowym 14 sezonie "Przyjaciółek". Wygląda na to, że śmiertelnej chorobie i kryzysie w małżeństwie przyjdzie kolej na rewolucję w jej życiu zawodowym. Patrząc na nowe wcielenie Zuzy w 14 sezonie "Przyjaciółek" trudno w niej rozpoznać tę elegancką panią dyrektor banku, którą była od samego początku. W takim wydaniu jeszcze Zuzy Markiewicz nikt nie widział! Zresztą nie tylko jej, bo w ślad za Zuzą pójdzie Dagmar (Marcin Korcz).

"Przyjaciółki" 14 sezon nowe odcinki od września 2019 w Polsacie

Czy Zuza i Dagmar z serialu "Przyjaciółki" zmienią zawód w nowych odcinkach, które na antenę Polsatu trafią jesienią 2019? Zdolni, ambitni bankowcy w 14 sezonie zaskoczą wszystkich swoją przemianą. Jej efekty Anita Sokołowska i Marcin Korcz pokazali już na swoich profilach na Instagramie na zakulisowych zdjęciach z "Przyjaciółek". Zasugerowali też, że ich bohaterowie założą firmę sprzątającą! Czyżby Zuza i Dagmar uznali, że praca w banku nie daje im szczęścia i spełnienia?

Na razie takie szczegóły są trzymane w tajemnicy, ale aktorzy z "Przyjaciółek" potwierdzają w podpisach pod fotkami z planu, że w 14 sezonie ta para przyjaciół będzie kimś zupełnie innym.

"Się gra się ma 😂😂😂 #onset @przyjaciolkipolsat czyżby kolejne wcielenie Zuzy?" - napisała Sokołowska pod zdjęciem, na którym Zuza prezentuje się w czepku na głowie, fartuszku z rękawiczkami na rękach i do tego w mało stylowych podkolanówkach naciągniętych na gumowe klapki. A później rozwiała wszystkie wątpliwości gdy pokazała wideo jak Zuza króluje "na zmywaku" w jakiejś restauracji!

Przeczytaj koniecznie: Nowa Patrycja w Przyjaciółkach. Ona zastąpi Joannę Liszowską. Skąd ta zmiana?

Z kolei Marcin Korcz jeszcze bardziej podgrzał atmosferę wokół zdjęć z planu "Przyjaciółek", bo od razu wyjawił o co chodzi z przemianą Dagmara i Zuzy. Trudno jednak wierzyć jego słowom, bo podpisy na Instagramie brzmią jak kpina z tego co się wydarzy w wątku Dagmara i Zuzy. Komiczne są szczególnie hasztagi!

"Nowi my. Nowe obowiązki, nowe możliwości, nowy styl. Mieszanka niezmąconej radości z energetyzującą pasją. Zapraszamy- firma sprzątająca „BŁYSZCZĄCY KAFELEK” poleca się klientom. #ZuziuPodajMiWiadro #DagmarPoczekajDolejeCiPłynu #ZuziuNieTrzeba #BędeNaNimSiedział #IPatrzyłNaTweSkarpety" - napisał Korcz.

Nie przegap: Ślub w Przyjaciółkach? Jedna z głównych bohaterek weźmie ślub w 14 sezonie?

Fani "Przyjaciółek" muszą uzbroić się w cierpliwość, żeby dowiedzieć się co się kryje za metamorfozą Zuzy i Dagmara. Ciężko wierzyć, że pracę w banku dobrowolnie zamienią na firmę sprzątającą. Na pomywaczy raczej też się nie nadają.