Przyjaciółki

Przyjaciółki, 22 sezon. Koniec Patrycji i Wiktora?! Jeleński tylko udawał zmianę?!

2023-08-03 10:46

W 22. sezonie serialu "Przyjaciółki" nastąpi rozstanie Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg)? Fryzjerka ostatnio mocno się zagubiła, przestała akceptować siebie, co doprowadziło do bulimii. Jeleński przeszedł za to niebywałą metamorfozę. Kiedyś drań, znęcający się nad partnerką, a teraz pomocny i czuły mężczyzna. Szkoda tylko, że nie wszystko może iść po myśli zakochanych w 22. sezonie serialu "Przyjaciółki". Czyży prawnik tylko udawał zmianę, a miłość do Patrycji miałaby się skończyć? Widzowie mają swoje teorie.

Patrycja i Wiktor z serialu "Przyjaciółki" rozstaną się?

Patrycja i Wiktor nie mają za sobą łatwej historii. Jeleński pokazał się z najgorszej strony, kiedy okazał się potworem i znęcał się psychicznie oraz fizycznie nad Kochan. Tamte czasy na szczęście minęły, a kiedy prawnik ponownie powrócił do życia fryzjerki, pokazał się jako całkiem odmieniony i gotowy na nowe życie. Nie wierzyły mu przyjaciółki kobiety oraz Ela (Elżbieta Jarosik), która podejrzewała mężczyznę o zdrady i próbowała udowodnić, że ten nic się nie zmienia. W końcu jednak Wiktor udowodnił, że naprawdę nie ma już nic wspólnego z tyranem i potworem, którym był kilka lat temu. Patrycja mu wierzyła, ale zaczęły się nowe problemy... 

Już w poprzednich odcinkach "Przyjaciółek" kobieta zaczęła źle się czuć w swoim ciele. Nagle przestały jej się podobać pełniejsze kształty, którymi obdarzyła ją natura. Patrycja zaczęła cierpieć na bulimię i nadal spróbuje udawać, że kontroluje sytuację. Choroba może wprowadzić duże zamieszanie nie tylko w jej życiu, ale także w relacji z Wiktorem...

To koniec Patrycji i Wiktora w "Przyjaciółkach"?

Na oficjalnym profilu serialu "Przyjaciółki" na Instagramie pojawił się post, w którym Joanna Liszowska poprosiła widzów o pomoc. Zapytała się, co fani doradziliby jej, w związku z Wiktorem. Wprost zapytała się, czy ma nadal kontynuować relację z prawnikiem! I tu zdania są podzielona, bo niektórzy zachwycają się miłością Kochan i Jeleńskiego, niektórzy wróżą parze dziecko, a jeszcze inni doradzają, że lepiej będzie się rozstać!

Patrycja zasługuje na kogoś lepszego niż Wiktor ❤️

Mówią że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki i też tak uważam 🤔

Patrycjo wydaje mi się że Wiktor już wystarczająco zawiódł byś czekała na jego lepszą wersję pomyśl o swoich pragnieniach 😁😉 - czytamy niektóre komentarze pod postem na profilu "Przyjaciółek". 

Jeśli scenarzyści naprawdę mieli zasugerować się tym, co uważają widzowie, faktycznie mogłoby dość do rozstania Patrycji i Wiktora. Póki co jednak, nic nie jest przesądzone. Pojawiło się zresztą wiele głosów, życzących tej parze powodzenia. 

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Najnowsze