Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. To Patrycja będzie w ciąży?! Szybka reakcja fanów na apel produkcji

2023-08-02 16:10

Która z "Przyjaciółek" będzie w ciąży w 22 sezonie?! To pytanie zadawali sobie wszyscy widzowie uwielbianego serialu Polsatu po finale ostatniego sezonu, gdy Marta (Laura Breszka) znalazła w łazience test ciążowy. Tym bardziej, że każda z tytułowych bohaterek skarżyła się na różne dolegliwości, przez co nie było wiadomym, która z nich w 22 sezonie "Przyjaciółek" będzie spodziewać się dziecka! Ale teraz produkcja postanowiła wyjść fanom na przeciw i na swoim Instagramie w imieniu Patrycji (Joanna Liszowska) zwróciła się do nich z ważnym zapytaniem! I na ich odpowiedź wcale nie musiała długo czekać! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Kto będzie w ciąży w 22 sezonie "Przyjaciółek"?! Fani chcą dziecka u Patrycji i Wiktora

Finał 21 sezonu "Przyjaciółek" dostarczył widzom wielu emocji i jak zwykle pozostawił ich bez odpowiedzi na najbardziej kluczowe pytanie. A mianowicie, która z tytułowych bohaterek będzie spodziewać się dziecka w nowym sezonie. Szczególnie, że produkcja zadbała o to, żeby dolegliwości ciążowe pojawiły się u każdej z przyjaciółek, dlatego gdy Marta odnalazła w łazience test, to nic nie było takie oczywiste. I choć kardiolog sam polecił wykonać go Ance (Magdalena Stużyńska), która w ostatnim czasie będzie skarżyła się na problemy ze zdrowiem, to podobne oznaki pojawią się również u Ingi (Małgorzata Socha) i Patrycji. Z kolei Zuza (Anita Sokołowska) bez zabezpieczenia prześpi się z Błażejem (Mateusz Damięcki)! Zatem która z nich finalnie powita na świecie dzidziusia?

Na oficjalnym profilu "Przyjaciółek" na Instagramie pojawił się krótki filmik z Joanną Liszowską, która w imieniu swojej bohaterki spytała fanów, co sądzą o jej związku z Wiktorem (Paweł Deląg)! Produkcja poprosiła widzów o pomoc i pozostawienie swoich komentarzy pod postem, za które z góry podziękowała. I oczywiście, na reakcje wcale nie musiała długo czekać!

- Hej, witajcie, to ja Patrycja Kochan-Jeleńska. No i właśnie chciałam zapytać o tego Jeleńskiego. Co wy myślicie o tej naszej relacji z Wiktorem? Czy to w ogóle ręce i nogi ma, ale co powinniśmy zmienić czy nic nie zmieniać? - zwróciła się do fanów.

Oczywiście, fani "Przyjaciółek" życzyli Patrycji i Wiktorowi dużo szczęścia, a także spokoju, aby już nigdy nic nie stanęło na jego drodze. I zgodnie doszli do wniosku, że jedyne, co powinno się u nich zmienić to liczba członków w rodzinie, gdyż widzowie ogromnie chcieliby, aby Kochan i Jeleński ponownie zostali rodzicami, ale tym razem powitali na świecie własne dziecko! Tym bardziej, że wcześniejszy wątek z adopcją ogromnie im się podobał, ale finalnie nie doszedł do skutku.

- Pati, Ty już dość dramatów w życiu przeszłaś. Teraz powinnaś być z Wiktorem nieziemsko szczęśliwa. Wątek z adopcją córeczki byłby bardzo ciekawy i jeszcze bardziej scementowałby Wasz związek, a Miki miałby upragnioną siostrzyczkę🥰;

- Dziecko niespodziankę im życzę;

- Mam nadzieje ze ta ciąża z pozytywnym rozwiązaniem to u nich ❤️;

- Super para, fajnie by było, żeby Mikołaj miał braciszka 😍;

- Dzidziuś by się przydał, któraś w ciąży będzie oby Pati;

- Patrycja i Wiktor 😍 w końcu się dopasowali. Zostawcie ich w spokoju może by tak tylko rodzeństwo dla Mikołaja ❤️.

Zatem czy produkcja weźmie sobie uwagi fanów do serca i to właśnie Patrycja będzie spodziewać się dziecka w 22 sezonie "Przyjaciółek"? Szczególnie, że u Kochan również pojawiły się dolegliwości typowe w trakcie ciąży, ale mogły mieć one również związek z bulimią, na którą zachorowała ukochana Wiktora w poprzednim sezonie. I choć skrupulatnie będzie próbowała je ukryć nie tylko przed mężem, ale i przyjaciółkami, to w końcu i tak wyjdą one na jaw! A może będą one właśnie oznaką ciąży? Tego z pewnością dowiemy się już w 22 sezonie "Przyjaciółek"!

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze