Przyjaciółki

Przyjaciółki 22 sezon. Koniec Ingi i Łukasza! Wróci z Nisą do Nepalu

2023-08-23 9:05

W 255 odcinku "Przyjaciółek", pierwszym 22 sezonu, związek Ingi (Małgorzata Socha) i Łukasza (Piotr Jankowski) rozpadnie się! Gruszewska zrozumie, że pomyliła chwilowe zauroczenie z miłością i zostanie sama. W 255 odcinku "Przyjaciółek" podróżnik wróci z Nisą (Abigail Ernstzen) do Nepalu, ale tym razem Inga wcale nie będzie żałować jego odejścia. A to dlatego, że znajdzie sobie w życiu zupełnie inny cel, który całkowicie ją pochłonie! A dla facetów w jej życiu nie będzie już miejsca! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Inga i Łukasz rozstaną się w 22 sezonie "Przyjaciółek"! Skupią się na swoich dzieciach

W 255 odcinku "Przyjaciółek" Inga i Łukasz zdecydują się rozstać! Gruszewska zda sobie sprawę, że zbyt szybko wchodziła w kolejne związki, myląc chwilowe uczucia z miłością, a przy okazji fundując sobie i swoim dzieciom - Hani (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) i Marysi (Zofia Cybul) prawdziwe rewolucje życiowe. Nic dziwnego, w końcu tuż po rozstaniu z Rafałem (Rafał Królikowski), związała się właśnie z Łukaszem, ale on również nie okaże się być tym jedynym i ten związek w 255 odcinku "Przyjaciółek" także się rozpadnie...

W 255 odcinku "Przyjaciółek" Łukasz wyprowadzi się od Ingi i wróci z Nisą do Nepalu. Jednak teraz Inga wcale nie będzie żałować jego odejścia, gdyż zda sobie sprawę, że to nie była prawdziwa miłość jak jej się na początku wydawało. Do tego stopnia, że wtedy poleciała za ukochanym na lotnisko byleby tylko jej nie zostawiał, ale tym razem będzie już inaczej. W 255 odcinku "Przyjaciółek" Inga zdecydowanie postawi na siebie i dzieci, ale i tutaj również nie będzie kolorowo! Wszystko przez to, że Robert (Krzysztof Wieszczek) wpadnie w kolosalne długi, przez co działalność "Nail Baru", który przejął po Dorotce (Agnieszka Sienkiewicz) stanie pod dużym znakiem zapytania, gdyż zajmie go komornik! A wraz z nim kariera Ingi!

Tyle tylko, że i to nie zmartwi Ingi w 255 odcinku "Przyjaciółek"! A to dlatego, że Gruszewska postanowi rozkręcić nowy biznes, w który wejdzie z nieznajomym mężczyzną! Oczywiście, Inga nie będzie zadowolona z tego, że los postawi na jej drodze kolejnego faceta, do których w ogóle nie ma szczęścia, ale Zuza (Anita Sokołowska) zobaczy w tym dla niej szansę! Tyle tylko, że w 255 odcinku "Przyjaciółek" Gruszewska już nie będzie chciała z niej skorzystać, gdyż będzie przekonana, że będzie to kolejna porażka!

- Za wspólnika będę miała jakiegoś wstrętnego faceta - wyżali się przyjaciółkom.

- Może to będzie książę? - zasugeruje Zuza.

- Za księcia to ja już dziękuję - powie stanowczo Gruszewska.

Przyjaciółki ZWIASTUN 22 sezonu. Zuza nie odejdzie, Patrycja zamknie się w sobie przez chorobę
Najnowsze