Przyjaciółki

Przyjaciółki, 21 sezon. Coraz więcej gwiazd w obsadzie. Kogo uwiedzie Piotr Stramowski? - ZDJĘCIA

Nowy 21 sezon "Przyjaciók" startuje na początku marca 2023! W obsadzie pojawią się nowe gwiazdy, w tym jeden z czołowych przystojniaków polskich seriali, Piotr Stramowski. Równocześnie Małgorzata Socha zapowiada, że jej serialowa Inga znów się zakocha... Czy kochliwa Gruszewska upoluje boskiego Borysa? A może zrobi to inna dama z powiększonej do pięciu grupy "Przyjaciółek"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz GALERIĘ nowych ZDJĘĆ z 21 sezonu hitu Polsatu!

"Przyjaciółki" 21 sezon. Kogo uwiedzie bohater Piotra Stramowskiego? Zobacz nowe ZDJĘCIA!

W 21 sezonie "Przyjaciółek" szykują się kolejne rewolucyjne zmiany! Patrycja (Joanna Liszowska) i Wiktor (Paweł Deląg) staną na ślubnym kobiercu i wokół nich będzie panowała atmosfera wielkiej miłości. Wiadomo już, że porywowi serca znów ulegnie Inga... Czy jej wybrankiem zostanie nowych bohater, grany przez Piotra Stramowskiego?

Oczywiście w dniu ślubu w 21 sezonie "Przyjaciółek" nie wszystko pójdzie po myśli państwa młodych i zaproszonych gości. W otwierającym serię 243 odcinku na ekranie pojawi się po raz pierwszy tajemniczy Borys. Która z przyjaciółek stanie na jego drodze?

Wszyscy podejrzewają, że w 21 sezonie "Przyjaciółek" Borys uwiedzie Ingę. Socha twierdzi, że jej bohaterka na pewno zakocha się, więc w zasadzie wszystko wydawałoby się jasne. Ale produkcja hitu Polsatu szykuje dla fanów inną niespodziankę!

Pewne już jest, że bohaterkami serialu w 21 sezonie będzie powiększona ekipa "Przyjaciółek". Na stałe do czołówki zżytych koleżanek dołączy Marta (Laura Breszka). I to właśnie ona będzie miała szczęście - lub nie - wpaść na Borysa podczas porannego joggingu. Czy pozostałe panie będą miały jej czego zazdrościć?

W finale 20 sezonu "Przyjaciółek" W finałowych odcinkach Marta odcięła się od koleżanek, bo wstydziła się swojej przeszłości. Ale wróci do ekipy i to z przytupem i pięknym mężczyzną u boku! 

Jaki okaże się bohater Stramowskiego? Jak informuje swiatseriali.interia.pl Borys będzie tajemniczym mężczyzną z dystansem do świata. Jego także będą dręczyć demony przeszłości...  Przypadkowe spotkanie w parku zdecydowanie  nie będzie należało do najprzyjemniejszych... zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Nowe odcinki 21 sezonu "Przyjaciółek" będzie można śledzić już od czwartku 2 marca, o godzinie 21.00 w Polsacie. 

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze