Przyjaciółki

Przyjaciółki 21 sezon. Ślub Patrycji i Wiktora skończy się katastrofą? Będą kolejne dramatyczne rozstania - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-02-20 19:43

"Przyjaciółki" w nowym 21 sezonie zaczną się od ślubu Patrycji (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg)! Niestety mimo wysiłków panny młodej w 243 odcinku "Przyjaciółek" już same przygotowania okażą się serią niefortunnych zdarzeń, katastrofa będzie wisiała w powietrzu. Jakby Patrycja i Wiktor jeszcze mało przeszli. Jeleński cudem przeżyje operację mózgu i w momencie gdy razem z ukochaną będą chcieli rozpocząć nowe, szczęśliwe życie razem los okrutnie z nich zadrwi. Początek 21 sezonu "Przyjaciółek" w 243 odcinku nastąpi gdy związki innych przyjaciółek będą o krok od rozpadu. Poznaj szczegóły i zobacz ZWIASTUN.

"Przyjaciółki" 21 sezon odcinek 243 (odc. 1) - czwartek, 2.03.2023, o godz. 21.05 w Polsacie

Ślub Patrycji i Wiktora w 243 odcinku "Przyjaciółek", premierowym nowego 21 sezonu stanie pod znakiem zapytania! Co prawda Patrycja będzie dwoiła się i troiła, żeby dzień jej ślubu z byłym mężem był najpiękniejszym w życiu, ale nawet starania panny młodej na niewiele się zdadzą wobec okrutnych przeciwności losu. Przygotowania do ślubu będą serią niefortunnych zdarzeń, ale Patrycji pomogą niezawodne przyjaciółki: Inga (Małgorzata Socha), Anka (Magdalena Stużyńska) i Zuza (Anita Sokołowska). Dzięki nim panna młoda nie straci pogody ducha. Choć dla żadnej z przyjaciółek nie będzie to wcale łatwy czas.

Zuza wróci z Berlina na ślub Patrycji w 243 odcinku "Przyjaciółek"

Na ślub Patrycji w 243 odcinku "Przyjaciółek" przyleci z Berlina Zuza, której życie bardzo się zmieni. Razem z Błażejem (Mateusz Damięcki) i synami rozpoczną kolejny rozdział wspólnej historii po przeprowadzce do Niemiec. Nie wszystko będzie jednak idealne i takie, jakie zaplanuje Zuza. Szczęście opuści też na nowo zakochaną Ingę, która zwiąże się z Łukaszem (Piotr Jankowski), ale już w 243 odcinku "Przyjaciółek" zrozumie, że miłość do niepokornego podróżnika będzie wymagała od niej poświęceń i cierpliwości. W dniu ślubu przyjaciółki Łukasz zostawi Ingę, bo zapomni o ceremonii i wyjedzie w góry.

Anka i Paweł nie będą razem w 243 odcinku "Przyjaciółek"

Wśród gości na ślubie Patrycji i Wiktora w 243 odcinku "Przyjaciółek" będą też Anka i Paweł (Bartek Kasprzykowski) z tym, że oddzielnie. Od czasu kłótni o zdradę Anki, Strzeleccy nie będą mieszkali razem. Po wyprowadzce Anki, Paweł także opuści ich nowe mieszkanie i wyjedzie do Poznania. Ponadto nadal nie zdecydują co dalej z ich małżeństwem, czy jest jeszcze co ratować. Wiktor osobiście zaprosi Pawła na ślub, w podziękowaniu za uratowanie mu życia.

Ostatecznie w 243 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja i Wiktor wezmą ślub! Mimo obaw, że lada moment dojdzie do jakieś katastrofy. Znów będą małżeństwem jak pięć lat temu, gdy pobrali się pierwszy raz. W naszej GALERII ZDJĘĆ możecie przypomnieć sobie jak wyglądał pierwszy ślub tych bohaterów.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze