Przyjaciołki

Przyjaciółki. Szokujący początek 21 sezonu. Zabraknie jednej z kluczowych postaci

2023-02-03 12:50

21. sezon "Przyjaciółek" zaskoczy wszystkich, gdyż finał ostatniego 242 odcinka pozostawił wiele nierozwiązanych kwestii na temat przyszłości głównych bohaterek. Przede wszystkim widzowie dowiedzą się, czy Wiktor (Paweł Deląg) przeżyje operację usunięcia krwiaka i w końcu oświadczy się Patrycji (Joanna Liszowska). Poza tym, przekonają się, czy Inga (Małgorzata Socha) i Łukasz (Piotr Jankowski) wreszcie będą razem, czy Paweł (Bartek Kasprzykowski) wróci do Anki (Magdalena Stużyńska) i jaką decyzję podejmie Zuza (Anita Sokołowska). Jednak w 21 sezonie "Przyjaciółek" nastąpi szokujący zwrot akcji, gdyż zabraknie jednej z przyjaciółek, która postanowi odciąć się od reszty! O kim mowa? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Co wydarzy się w 21. sezonie "Przyjaciółek"? Kogo zabraknie?

To już pewne, że 21. sezon "Przyjaciółek" wróci na antenę Polsatu w marcu 2023 roku, a 243 odcinek stacja wyemituje w pierwszy czwartek miesiąca o stałej porze. Wtedy widzowie poznają odwiedzi na najbardziej nurtujące pytania, które pojawiły się po finale 242 odcinka, gdy w trakcie operacji Wiktora przyjaciółki zdały sobie sprawę jak kruche potrafi być życie i stanęły przed ważnymi decyzjami życiowymi, które podejmą już w 243 odcinku "Przyjaciółek" i będą je realizować przez cały 21. sezon. Zatem co wydarzy się u Patrycji, Ingi, Anki i Zuzy i która z bohaterek odłączy się od reszty?

Przede wszystkim w 243 odcinku "Przyjaciółek" jak podaje swiatseriali.interia.pl widzowie dowiedzą się, że Wiktor przeżyje operację usunięcia krwiaka, który powstał po brutalnym ataku na mecenasa kochanka niepełnosprawnej Jagody (Orina Krajewska). W trakcie zabiegu pojawią się komplikacje, jednak na szczęście ukochany Patrycji wróci do zdrowia i w końcu oświadczy się swojej wybrance. Oczywiście, Kochan zgodzi się zostać jego żoną i 21. sezonie "Przyjaciółek" nastąpi długo wyczekiwany ślub Patrycji i Wiktora, który także nie obędzie się bez przygód, gdyż tuż przed uroczystością na sali wybuchnie pożar i pojawi się problem z cateringiem. Wówczas Kochan wpadnie w panikę, ale dziewczyny nie pozwolą jej zepsuć tego dnia i mimo przeciwności losu zorganizują im piękną uroczystość.

W 243 odcinku "Przyjaciółek" Inga po wyznaniu miłości Łukaszowi w końcu zwiąże się z podróżnikiem. Zakochani zostaną parą, jednak wybranka matki nie będzie mogła zaakceptować Marysia (Zofia Cybul). Co gorsza, mężczyzna nie będzie przyzwyczajony do życia w związku i wciąż będzie go ciągnęło w dalekie podróże, co coraz gorzej zacznie znosić Inga, która wreszcie postawi sprawę na ostrzu noża. W 21 sezonie. "Przyjaciółek" Gruszewska postawi ukochanemu ultimatum i otwarcie zapowie, że albo nauczy się stawiać czoła problemom albo się rozstaną. Tym bardziej, że w życiu Łukasza pojawi się tajemnicza kobieta...

Poza tym, w 243 odcinku "Przyjaciółek" fani zobaczą zupełnie nową Ankę, która po wyjeździe Pawła będzie musiała stawić czoła nowym wyzwaniom. Strzelecka będzie miała na głowie całą kancelarię, ale bardzo dobrze odnajdzie się w trudnej sytuacji, a co więcej jeden z jej klientów postanowi zrobić z niej gwiazdę i zaprosi ją do programu telewizyjnego w roli ekspertki. W 21. sezonie "Przyjaciółek" okaże się także, czy Strzelecki wróci do żony i wybaczy jej zdradę z Marcinem (Mirosław Haniszewski), do której doszło pod wpływem narkotyków.

Oprócz tego, w 243 odcinku "Przyjaciółek" Zuza zdecyduje się przyjąć ofertę z Berlina i wspólnie z Błażejem (Mateusz Damięcki) i dziećmi przeniosą się do Niemiec. Markiewicz zostanie dyrektorem regionalnym niemieckiego banku i tuż za zachodnią granicą zacznie na nowo budować swój związek z ukochanym, który w ostatnim czasie mocno ucierpiał, gdyż zakochani nie mogli dogadać się w sprawach łóżkowych, przez co oboje dopuścili się zdrady, ale w 21. sezonie "Przyjaciółek" uda im się już znaleźć wspólny język!

I w końcu w 243 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja, Inga, Anka i Zuza stracą kontakt z Martą (Laura Breszka), która po wyjściu na jaw jej największej tajemnicy odseparuje się od dziewczyn. Sąsiadce Gruszewskiej będzie wstyd przed dziewczynami, które za sprawą Pawła dowiedzą się, że Marta w zabiła swojego gwałciciela, przez co trafiła do więzienia, dlatego kobieta postanowi się wynieść z bloku Ingi i przestanie odbierać telefony od przyjaciółek. Jednak w 21. sezonie "Przyjaciółek" postać Marty nie zniknie całkowicie z serialu, gdyż piąta przyjaciółka zostanie w Warszawie, gdzie całkowicie odda się nowym zleceniom. A przy okazji w trakcie porannego joggingu pozna Borysa (Piotr Stramowski) i choć ich pierwsze spotkanie nie będzie należeć do udanych, tak później ogromnie wpłynie na dalsze losy Marty...

Koniec Przyjaciółek. Wiktor umrze w ostatnim 242 odcinku? Inga pozbędzie się psychola Rafała
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze