Przyjaciółki 20 sezon odc. 231. Staś (Antoni Borowski), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 20 sezon odc. 231. Staś (Antoni Borowski), Paweł (Bartek Kasprzykowski)

Przyjaciółki

Przyjaciółki 20 sezon odcinek 231 streszczenie: Paweł ukrywa przed Anką, że ich dom zostanie zburzony - ZWIASTUN

2022-09-01 12:09

"Przyjaciółki" 20 sezon odcinek 231 w czwartek, 1.09.2022 o godz. 21.05 w telewizji Polsat. Przyjaciółki odcinek 231 streszczenie - Anka wraca z sanatorium w doskonałej formie. Zauważa, że Paweł i Maria coś przed nią ukrywają. Okazuje się, że Strzeleccy mogą stracić dom. Paweł dostanie z urzędu pismo dotyczące rozbiórki domu, bo w tym miejscu ma przebiegać obwodnica. Zobacz ZWIASTUN nowego sezonu "Przyjaciółek".

Zuza nie może zapomnieć tego, jak się czuła, gdy jej ojciec uprowadził Grzesia. Dręczą ją koszmary. W dodatku kobieta wciąż nie dogaduje się z Błażejem w sprawach łóżkowych. W końcu decydują się na terapię u specjalistki - seks coacha, żeby naprawić ich pożycie intymne.

Inga nie czuje się jeszcze gotowa, by zamieszkać z Rafałem. Mężczyzna próbuje zmienić ten stan rzeczy. Patrycja martwi się o stan zdrowia Wiktora, który został uderzony kamieniem w głowę. Ela zaczyna akceptować partnera fryzjerki.

Po powrocie Anki z sanatorium przyjaciółki urządzą jej niespodziankę - rejs motorówką po Zalewie Zegrzyńskim. Niestety wyprawa kiepsko się kończy, a Zuza, Inga, Patrycja i Anka będą musiały poprosić o pomoc żeglującą w pobliżu Martę (Laura Breszka). Dziewczyna zabierze przyjaciółki na pokład, ale szybko tego pożałuje.

Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Najnowsze