Przyjaciółki sezon 17: Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: Instagram

Przyjaciółki 17 sezon: Nowe odcinki bez Anki? Wyciekły niepokojące zdjęcia z planu!

Czy w 17 sezonie "Przyjaciółek" zabraknie Anki? Takie niepokojące informacje wyciekły z planu nowego sezonu serialu Polsatu! Na zdjęciach promujących 17 odsłonę "Przyjaciółek" - obok Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska) i Zuzy (Anita Sokołowska) - zamiast Magdaleny Stużyńskiej stoi Ewa Wachowicz! Czy prezenterka zastąpi Stużyńską w roli Anki, czy wątek Strzeleckich zniknie? Sprawdź co mówią na ten temat gwiazdy!

Czy w 17 sezonie "Przyjaciółki" zabraknie Anki i Pawła? Wyciekły bardzo niepokojące zdjęcia z planu!

W finale 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" zanosiło się na poważne zmiany w życiu Anki i Pawła (Bartek Kasprzykowski). Strzelecka zakochała się w życiu na wsi, a on został wykładowcą na renomowanej warszawskiej uczelni - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>. Czy faktycznie w 17 serii nie zobaczymy już żadnego państwa Strzeleckich? 

Tak można wnioskować ze zdjęć, które wyciekły z planu "Przyjaciółek" oraz z materiału promocyjnego 17 sezonu serialu. Na zdjęciach pięknych i uśmiechniętych Sochy, Liszowskiej i Sokołowskiej, zabrakło Magdaleny Stużyńskiej! Zamiast niej na zbiorowym zdjęciu jako czwarta stoi... Ewa Wachowicz! Co więcej znana gwiazda sfotografowała się także w duetach z serialową Ingą oraz Zuzą. Dlaczego nie ma z nimi Anki Strzeleckiej?  

Czytaj też: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

Przyjaciółki 17 sezon: Znamy dokładną datę emisji 195 odcinka! Joanna Liszowska wszystko zdradziła - WIDEO

Fani zareagowali natychmiast na niepokojące zdjęcia z 17 sezonu "Przyjaciółek", na których Anki brak. Kiedy na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiło się zdjęcie Ingi, Patrycji i Zuzy bez Anki, natychmiast posypały się komentarze zaniepokojonych widzów. 

- A gdzie 4 przyjaciółka? 

A gdzie pani Magda???

- A gdzie Anka i Dorotka???!

- A gdzie Anka ? Jestem zaniepokojona ?‍♀️

- A gdzie 4 przyjaciółka?

Lawina pytań o dalsze losy Anki w 17 sezonie "Przyjaciółek" sprowokowały wypowiedź gwiazd serialu. 

- Anka będzie w nowych odcinkach - wyjaśniła Małgorzata Socha.

- Na planie „Przyjaciółek” - Magdalena Stużyńska odpowiedziała na pytania fanów, gdzie jest.

Wygląda na to, że dziennikarka, producentka i prezenterka telewizyjna, Ewa Wachowicz dobrze bawiła się w towarzystwie gwiazd "Przyjaciółek" podczas nagranie filmu promującego 17 sezon serialu i postanowiła ten moment uwiecznić. Ale na razie nic nie zapowiada, aby miała zastąpić Stużyńską w roli Anki, a samą Strzelecka zobaczymy w nowych odcinkach serialu!  

Zobacz także: Stawicki odchodzi z Barw szczęścia. Ale nie tylko on! Piotr Borowski zagra niebezpiecznego Włocha w 2 sezonie BrzydUli! - WIDEO

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze