Przyjaciółki 16 sezon. Paweł Małaszyński w obsadzie! Namiesza w życiu jednej z przyjaciółek

2020-06-04 10:09 Ag
Przyjaciółki 16 sezon. Paweł Małaszyński w obsadzie! Namiesza w życiu jednej z przyjaciółek
Autor: Polsat/ AKPA Przyjaciółki 16 sezon. Paweł Małaszyński w obsadzie! Namiesza w życiu jednej z przyjaciółek

Paweł Małaszyński w serialu "Przyjaciółki"! W nowym 16 sezonie, który w telewizji Polsat pojawi się już we wrześniu 2020 do życia przyjaciółek wkroczy tajemniczy mężczyzna. Zagra go właśnie Małaszyński! Szczególnie dla jednej z głównych bohaterek "Przyjaciółek" jego pojawienie się będzie miało decydujące znaczenie. Bohater, w którego wcieli się znany aktor wywróci jej życie do góry nogami. Kim będzie i o którą z przyjaciółek chodzi? Mamy pewne podejrzenia odnośnie 16 sezonu "Przyjaciółek"...

"Przyjaciółki" 16 sezon od września 2020 w Polsacie

Obsada "Przyjaciółek" powiększy się o kolejnego znanego aktora, który ostatnio niezbyt często pojawiał się na ekranie! Paweł Małaszyński był gwiazdą takich seriali jak "Magda M", "Lekarze", "Wojenne dziewczyny" czy "Komisja morderstw".

W 16 sezonie "Przyjaciółek" Małaszyński pokaże swoje kolejne ekranowe wcielenie. Kim będzie jego bohater w nowych odcinkach "Przyjaciółek"? W jakiej roli wystąpi? To na razie owiane jest tajemnicą, ale na pewno ta postać wywoła niezłe zawirowania w życiu jednej z przyjaciółek.

- Zaprzyjaźniam się z @polsatofficial Już oficjalnie 😉 Zapraszam na 16 sezon serialu @przyjaciolkipolsat - napisał Małaszyński na swoim Instagramie.

Z kolei Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat, ujawniła, że nowy bohater w "Przyjaciółkach" na pewno wywrze ogromne wrażenie na widzach i na jednej z przyjaciółek.

- To nowa ważna postać, która namiesza w życiu jednej z naszych głównych bohaterek. Wprowadzamy postać graną przez znakomitego aktora Pawła Małaszyńskiego - powiedziała dla portalu wirtualnemedia.pl.

Patrz też: Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zostanie szefem banku i znajdzie prawdziwą miłość? Wróci dawna, silna Zuza

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zdjęcia do 16 sezonu "Przyjaciółek" ruszają w czwartek, 4.06.2020, więc na profilach gwiazd serialu na Instagramie na pewno pojawią się jakieś zakulisowe zdjęcia z Małaszyńskim. Wtedy wszystko stanie się jasne!

Nie przegap: Gwiazda Przyjaciółek przeszła metamorfozę. Magdalena Stużyńska drastycznie zmieniła wygląd

Niewykluczone, że bohater grany przez Małaszyńskiego w nowych odcinkach "Przyjaciółek" będzie mężczyzną, którego szuka od dawna Patrycja (Joanna Liszowska), czyli ojcem Klary (Maja Śliwińska), córki Wiki (Roma Gąsiorowska). To się jednak okaże kiedy "Przyjaciółki" wystartują we wrześniu 2020 z 16 sezonem.

Co wydarzy się w 16 sezonie "Przyjaciółek"?

Jak nowa postać, w którą wcieli się Paweł Małaszyński, wpłynie na losy głównych bohaterek? w 16 sezonie "Przyjaciółek"?  Zmieni ich życie na lepsze, a może przyczyni się do jakiegoś rozstania?

Czy Inga (Małgorzata Socha) zostanie żoną Maksa (Mateusz Janicki)? Na co postawi Zuza (Anita Sokołowska) – zagraniczną karierę, a może jednak rodzinę? Czy Patrycja (Joanna Liszowska) będzie musiała oddać Klarę (Maja Śliwińska) obcym ludziom?

Kiedy Anka (Magdalena Stużyńska) z Pawłem (Bartek Kasprzykowski) zażegnają kryzys? Czy Dorocie (Agnieszka Sienkiewicz) i Sławkowi (Kacper Kuszewski) uda się być razem, mimo dzielących ich różnic? Przed kobietami kolejne wyzwania, trudne życiowe decyzje, ale również wiele wspaniałych chwil i wzruszających momentów.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Paweł Małaszyński
Autor: AKPA Paweł Małaszyński
Paweł Małaszyński
Autor: AKPA Paweł Małaszyński
	Przyjaciółki 15 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha), Zuza (Anita Sokołowska), Anka (Magdalena Stużyńska)
Super Raport 3 VI (goście: Kosiniak-Kamysz, Kwaśniewski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze