Przyjaciółki 16 sezon: Julka przejdzie totalną metamorfozę! Nie uwierzycie co sobie zrobi! Upodobni się kompletnie do Anki - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon: Julka przejdzie totalną metamorfozę! Nie uwierzycie co sobie zrobi! Upodobni się kompletnie do Anki - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 16 sezon: Julka przejdzie totalną metamorfozę! Nie uwierzycie co sobie zrobi! Upodobni się kompletnie do Anki - ZDJĘCIA

Julka (Nicole Bogdanowicz) w nowych odcinkach 16 sezonu serialu "Przyjaciółki" zmieni się nie do poznania! Na zdjęciach, które wyciekły z planu serialu widać, że córka Anki postanowi całkowicie upodobnić się do własnej matki! Jakich zabiegów dokona młodziutka aktorka, aby stać się wierną kopią Anki w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek"? Zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

"Przyjaciółki". Julka zmieni się nie do poznania! Dlaczego chce wyglądać jak matka?

W nowych odcinkach serialu "Przyjaciółki" zobaczymy zupełnie nową Julkę! Jak wynika ze zdjęć, opublikowanych przez serialową Ankę na jej profilu na Instagramie, córka stanie się wierną kopią własnej matki. 

Burza włosów Julki w "Przyjaciółkach" zniknie - piękne loki zostaną zebrane w skromny koczek a'la Anka Strzelecka. Ale to nie koniec zmian, na które zdecyduje się młodziutka Bogdanowicz, aby wyglądać jak jej serialowa mama.  

Przyjaciółki, odcinek 189 ZWIASTUN. Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii
Przyjaciółki, sezon 16: Anka (Magdalena Stużyńska), Julka (Nicole Bogdanowicz)

i

Autor: Instagram

Przypomnijmy, że Julka w 184 odcinku "Przyjaciółek" odkryła, że ukochany Antek ją okłamuje! Okazało się, że pisarz, wokół którego żona chodziła na paluszkach, bo miał być pochłonięty pracą nad dziełem życia, nie napisał ani jednego zdania! Jak do tego dołożyć potworną matkę Antka, która od samego początku stara się zniszczyć małżeństwo syna, Julka będzie miała wielkie problemy w nowych odcinkach serialu. Czy dlatego postanowi zamienić się w swoją skromną mamę?

Okularki, grzeczna fryzurka i nieco pełniejsze usta - to nowa wersja Julki w serialu "Przyjaciółki". Piękna Strzelecka nawet w grzecznym wizerunku z pewnością zawróci w głowie niejednemu mężczyźnie. Ale co będzie z jej małżeństwem? Czy ta zmiana Julki oznacza, że to już koniec? 

Czytaj też: Przyjaciółki, odcinek 189: Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii - ZWIASTUN

Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ jak Julka staje się kopia swojej mamy!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze