Przyjaciółki, odcinek 189: Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii - ZWIASTUN

i

Autor: Polsat Przyjaciółki, odcinek 189: Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii - ZWIASTUN

Przyjaciółki, odcinek 189: Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii - ZWIASTUN

2020-10-22 21:32

W 189 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza (Anita Sokołowska) trafi do aresztu! Po zatrzymaniu przez policję i nocy na komisariacie będzie mogła liczyć na pomoc Anki (Magdalena Stużyńska). Przyjaciółka zostanie adwokatem Zuzy i spróbuje wyciągnąć ją na wolność. Ale nie będzie to łatwe. N Na początku Zuza w 189 odcinku "Przyjaciółek" nie będzie zdawać sobie sprawy, w jakie kłopoty wpadła. Anka sprowadzi ją na ziemię, tłumacząc, że sytuacja jest naprawdę bardzo poważna. Nie dość, że Zuza stanie przed sądem, to jeszcze usłyszy szokujący wyrok. Zobaczcie ZWIASTUN 189 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 16 sezon, odcinek 189 - czwartek, 22.10.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Zuza z "Przyjaciółek" spędzi za kratkami wiele miesięcy, a może nawet trzy lata? Gdy policjanci zatrzymali ją z powodu nadmiernej prędkości pędzącą do Gdańska okazało się, że kobieta była również pod wpływem narkotyków. Markiewicz od razu trafiła na komisariat. Zuza poprosiła o kontakt z Anką, żeby przyjaciółka została jej obrońcą.

Strzelecka bez zastanowienia się zgodzi i 189 odcinku "Przyjaciółek" przyjedzie na posterunek, żeby wesprzeć ją w trudnej chwili. Nie będzie jednak owijała w bawełnę. Uprzedzi, że może trafić do aresztu zanim w ogóle odbędzie się proces. Na nic się zdadzą błagania Zuzy, żeby wyciągnęła ją na wolność. - To się nie uda. Wniosek o twoje tymczasowe aresztowanie poszedł już do sądu!

- Anka, to był jeden drops. Wzięłam go, żeby nie zasnąć za kierownicą. Przecież to nie były ilości hurtowe! Ludzie się ciągle tym faszerują! Dobra, zróbmy tak... Ja to odpracuję społecznie! Jeśli trzeba zapłacę karę! Popełniłam błąd... - przyzna ze łzami w oczach Zuza w 189 odcinku "Przyjaciółek". - To jest przestępstwo, za które grozi ci do trzech lat więzienia!- A dzieci? - Kochanie, obiecuję, że zrobię wszystko, żeby ci pomóc. Będę walczyć o możliwie jak najszybszy termin posiedzenia aresztowego, żeby cię tu nie trzymali. A potem o najniższy wyrok... - Ania zadzwoń do Jaśka, przeproś chłopców. Powiedz, że ich bardzo kocham i że nie mogę z nimi być, że miałam wypadek samochodowy i nic mi się nie stało. Stefie i dziewczynom nic nie mów... - poprosi Zuza.

Patrz też: Przyjaciółki, odcinek 190: Zuza wróci do Jaśka. Po aresztowaniu odkryją, że nadal się kochają?

Jeszcze tego samego dnia w 189 odcinku "Przyjaciółek" Zuza stanie przed sądem, który zdecyduje czy będzie mogła wyjść na wolność i czekać na proces poza aresztem. Anka przedstawi swoją klientkę jako wzorową obywatelką, szanowaną pracownicę banku w Wiedniu i matką dwóch synów. - Oddzielenie dzieci od matki byłoby katastrofalne. Zarówno dla niech, jak i jej synów. Moja klientka nigdy nie była karana. Dozór policyjny,poręczenie majątkowe dostatecznie zabezpieczą prawidłowy tok postępowania...

Na szczęście sąd w 189 odcinku "Przyjaciółek" zgodzi się, żeby Zuza nie trafiła do aresztu. Ale będzie musiała zapłacić 100 tysięcy złotych kaucji i musiała stawiać się na wezwanie prokuratora w Warszawie. A to oznacza, że Zuza nie będzie mogła wrócić do Wiednia, gdzie pracuje. - Mogę zostać goła, tylko muszę stąd jak najszybciej wyjść...- Pieniądze, kaucję, odzyskasz po rozprawie- To nie jest ważne. Co Jasiek powiedział?- Niewiele, przyjął do wiadomości i tyle...

Przyjaciółki, odcinek 189 ZWIASTUN. Anka nie wyciągnie Zuzy z więzienia! Na tym nie koniec tragedii

Załamana Zuza w 189 odcinku "Przyjaciółek" cały czas będzie myślała tylko o dzieciach - Krzysiu (Dobromir Piotrowski) i Grzesiu (Jan Pieńkowski) - Nie mogę w to uwierzyć. Nie byłam z nimi, moimi synami w ich najważniejszym dniu! Poprosi więc przyjaciółkę, żeby znalazła kuriera, który zawiezie prezenty dla jej synów do Gdańska. - Oni muszą wiedzieć, że ja o nich pamiętam!

Nie zdoła jednak ukryć przed Stefą (Dorota Kolak) prawdy. To Anka w 189 odcinku "Przyjaciółek" powie matce Zuzy o jej aresztowaniu i o tym, że najbliższą noc spędzi za kratkami aresztu śledczego.

Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Anka (Magdalena Stużyńska), Zuza (Anita Sokołowska)
Przyjaciółki 16 sezon odc. 189.  Zuza (Anita Sokołowska)

i

Autor: ipla.tv Przyjaciółki 16 sezon odc. 189. Zuza (Anita Sokołowska)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze