Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184: Julka odkryje kłamstwo Antka! Ich małżeństwo się rozpadnie?

i

Autor: Ipla Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184: Julka odkryje kłamstwo Antka! Ich małżeństwo się rozpadnie?

Przyjaciółki 16 sezon, odcinek 184: Julka odkryje kłamstwo Antka! Ich małżeństwo się rozpadnie?

2020-09-03 12:47

W 184 odcinku serialu "Przyjaciółki" Julka (Nicole Bogdanowicz) dowie się nowych faktów na temat pracy Antka (Maciej Zuchowicz) i zażąda od niego wyjaśnień. Młody pisarz będzie musiał tłumaczyć się dlaczego skłamał, że ma już nowe rozdziały najnowszego dzieła. Małżeństwo w poprzednich odcinkach "Przyjaciółek" przeszło nie lada próbę, w postaci zaborczej i natrętnej Ludmiły (Joanna Gonschorek), matki chłopaka. W 184 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że to nie koniec ich kłopotów.

"Przyjaciółki" 16 sezon odcinek 184 - czwartek, 10.09.2020, o godz. 21.05 w Polsacie

Jula i Antek z serialu "Przyjaciółki" od początku znajomości mieli sporo problemów. Dziewczyna jako samotna matka Oliwiera nie wierzyła, że znajdzie mężczyznę, który pokocha ją i jej synka. Po ślubie do ich relacji zaczęła wtrącać się Ludmiła. Teściowa oskarżyła nawet Julkę, że zabiła w Antku pisarski talent! Dlatego też do usilnie próbowała popchnąć syna w objęcia Dominiki (Dominika Handzlik), koleżanki Julki z pracy. W 184 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że to nie były jedyne problemy pary.

Przeczytaj: Przyjaciółki. Magdalena Stużyńska przeszła metamorfozę i jej twarz się zmieniła! W serialu Anka będzie wyglądać normalnie?

W 16 sezonie "Przyjaciółek" nie tylko Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska), Inga (Małgorzata Socha) i Zuza (Anita Sokołowska) będą borykać się z życiowymi rozterkami. W 184 odcinku "Przyjaciółek" Julka będzie miała duże pretensje do Antka o jego zobowiązania zawodowe, których najwyraźniej nie dotrzyma. W rozmowie o postępach prac nad jego pisaniem, okaże się, że kłamał o postępach pracy.

- Nie ma żadnego trzeciego rozdziału! Nie ma nawet pierwszego! - wykrzyczy Julka w 184 odcinku "Przyjaciółek"

- Ja, ja... mam to w głowie, chwila i to wszystko spiszę - odpowie jej zmieszany mąż

Przeczytaj: Przyjaciółki 16 sezon. Nowy mężczyzna w życiu Patrycji! Tak sąsiad Artur ją zdobędzie - ZDJĘCIA

W młodym małżeństwie pojawia się coraz więcej nieporozumień. W 184 odcinku "Przyjaciółek" Antek nadszarpnie zaufanie Julki. Czy wszystkie sytuacje między nimi doprowadzą do rozpadu relacji? Sytuacja wyjaśni się w  najnowszych odcinkach "Przyjaciółek" w czwartki o godz. 21:05 na Polsacie.

Przyjaciółki 16 sezon ZWIASTUN. Ślub Ingi i Maksa. Paweł Małaszyński w obsadzie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze