Przyjaciółki 16 sezon. Julka i Antek pokazali jak będzie wyglądać ich nowe życie! Pozbędą się nawiedzonej teściowej?

2020-06-24 8:58 Ag
Przyjaciółki 16 sezon. Julka i Antek pokazali jak będzie wyglądać ich nowe życie! Pozbędą się nawiedzonej teściowej?
Autor: Instagram Przyjaciółki 16 sezon. Julka i Antek pokazali jak będzie wyglądać ich nowe życie! Pozbędą się nawiedzonej teściowej?

"Przyjaciółki" wrócą na antenę Polsatu już od września, a w nowym 16 sezonie serialu życie wszystkich bohaterek ulegnie nieodwracalnym zmianom. Julka (Nicole Bogdanowicz) wciąż będzie żoną pisarza Antka (Maciej Zuchowicz), ale ich małżeństwo czekają kolejne trudne chwile. Czy teściowa Julki, nawiedzona i wyjątkowo bezczelna Ludmiła (Joanna Gonschorek) wreszcie pozwoli Antkowi żyć tak jak on chce? A może młodzi małżonkowie w 16 sezonie "Przyjaciółek" pozbędą się natrętnej mamusi?

"Przyjaciółki" 16 sezon nowe odcinki od września w Polsacie

W 16 sezonie "Przyjaciółek" Julka i Antek wciąż będą razem! Kryzys w ich małżeństwie jaki wywołała upierdliwa, nawiedzona teściowa w połączeniu z konfliktem zakochanych o zakup własnego mieszkania zostanie definitywnie zażegnany? Wskazuje na to zdjęcie zza kulis "Przyjaciółek" jakie opublikowała Nicole Bogdanowicz na swoim Instagramie. Uśmiechnięta, nareszcie szczęśliwa Julka wygląda jakby zaczynała zupełnie nowe życie u boku męża...

Patrz też: Przyjaciółki 16 sezon. Paweł Małaszyński w obsadzie! Namiesza w życiu jednej z przyjaciółek

Ich związek w serialu "Przyjaciółki" od początku nie był łatwy, bo Julka jako samotna matka Oliwiera nie wierzyła, że znajdzie mężczyznę, który pokocha ją i jej synka. Po ślubie do małżeństwa Julki i Antka zaczęła się coraz bardziej wtrącać jego matka. Wstrętna teściowa oskarżyła nawet Julkę, że zabiła w nim pisarski talent!

Jakby tego było mało w poprzednim sezonie "Przyjaciółek" przebiegła i fałszywa Dominika (Dominika Handzlik), przyjaciółka Julki z wydawnictwa, chciała jej odebrać Antka i spiskowała za jej plecami z Ludmiłą. Ostatecznie miłość zwyciężyła, a Julka pokonała nie tylko rywalkę, ale także teściową.

Koniec 15 sezonu Przyjaciółek - ZWIASTUN. Maks oświadczy się Indze. Nie powie mu o ciąży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowe odcinki "Przyjaciółek" jesienią 2020 przyniosą zmiany u Julki i Antka. Co prawda Nicole Bogdanowicz nie mogła zbyt wiele ujawnić, ale zawsze kiedy wchodzi na plan serialu jej bohaterkę czekają niespodzianki.

"Wróciliśmy i my!! 🎬🙆🏼‍♀️ Trwają zdjęcia do 16. sezonu Przyjaciółek 🥰 Nie wiem jak Wy, ale ja się niesamowicie cieszę!!! 🤩🤪🥳" - napisała tylko młodziutka gwiazda "Przyjaciółek".

Nie przegap: Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zostanie szefem banku i znajdzie prawdziwą miłość! Wróci dawna, silna Zuza

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Przyjaciółki 15 sezon odc. 180. Julka (Nicole Bogdanowicz)
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon odc. 180. Julka (Nicole Bogdanowicz)

Najnowsze