Przyjaciółki 16 sezon. Inga w ciąży wszystkich przechytrzy! Będzie nieźle kombinować

2020-07-01 19:34 jkk
Przyjaciółki 16 sezon. Inga w ciąży wszystkich przechytrzy! Będzie nieźle kombinować
Autor: Instagram Przyjaciółki 16 sezon. Inga w ciąży wszystkich przechytrzy! Będzie nieźle kombinować

W 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" Inga (Małgorzata Socha) będzie znowu w ciąży i po raz kolejny wszystkich przechytrzy! Jak pamiętamy pod koniec ostatniego sezonu serialu Maks (Mateusz Janicki) oświadczył się ukochanej, ale ona nie dała mu żadnej odpowiedzi... Kiedy Inga zobaczyła wynik tekstu ciążowego w finale 15 sezonu, wyraźnie nie miała pojęcia co dalej! Jednak na zdjęciach z planu, które Socha publikuje na swoim profilu na Instagramie wygląda na to, że Inga już dobrze wie co wykombinować w 16 sezonie "Przyjaciółek"!

Przyjaciółki 16 sezon. Inga w ciąży wszystkich przechytrzy? Ciekawe jaki ma plan...

Inga w 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" wyraźnie nabierze nowego wigoru. Tak przynajmniej wynika z materiałów zamieszczanych przez Małgorzatę Sochę na jej profilu na Instagramie. Łobuzerska mina nie budzi żadnych wątpliwości: Inga coś kombinuje!

Zabawne ujęcie z planu serialu, na którym Inga w 16 sezonie "Przyjaciółek" patrzy na świat z tajemniczym uśmieszkiem, gwiazda wzmocniła opisem: - Co by tu dziś wykombinować...🤔 Macie jakiś pomysł??

Zobacz też: Przyjaciółki 16 sezon. Dorotka zastąpi Zuzę, która wyjedzie na zawsze za granicę? Wyciekło niepokojące zdjęcie

Przyjaciółki, odcinek 180: Inga nie będzie chciała dziecka z Maksem! Wykorzysta Roberta, żeby nie zajść w ciążę! - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

To zapowiedź powrotu Ingi, jaką pamiętamy z wcześniejszych sezonów "Przyjaciółek". Łobuzerski błysk w oku, poczucie humoru i szalone pomysły - taką Ingę pokochali fani! I zapowiada się na to, że znów ją taką zobaczymy, a ciążowa niespodzianka i niejasny stosunek do pomysłu spędzenia reszty życia z Maksem, znajdą rozwiązania!

Czy Inga w ciąży jakoś umknie Maksowi sprzed ołtarza w 16 sezonie "Przyjaciółek"? Czy znów w swoje kombinacje wciągnie ojców swoich córek, czy będzie miała na oku nowy plan? Z zadowolonej miny Sochy na planie wynika jedno: cokolwiek Inga wymyśli, będzie to strzał w dziesiątkę!  

   

Najnowsze