Przyjaciółki 16 sezon. Dorotka zastąpi Zuzę, która wyjedzie na zawsze za granicę? Wyciekło niepokojące zdjęcie

2020-07-01 11:04 jkk
Przyjaciółki 13 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Anka (Magdalena Stużyńska)
Autor: Instagram Przyjaciółki 13 sezon. Inga (Małgorzata Socha), Dorota (Agnieszka Sienkiewicz), Anka (Magdalena Stużyńska)

W 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" Dorotka (Agnieszka) zastąpi Zuzę (Anita Sokołowska) w nierozerwalnej grupie najlepszych przyjaciółek pod słońcem? Tak to niestety wygląda na bardzo niepokojącym zdjęciu opublikowanym przez Agnieszkę Sienkiewicz na jej profilu na Instagramie. Jest cała ekipa, ale Zuzy brak! Czy Zuza wyjedzie na zawsze za granicę i będziemy oglądać ją już tylko we wspomnieniach? Być może za karierę Zuzy jej fani będą musieli zapłacić pożegnaniem w 16 sezonie "Przyjaciółek"...

"Przyjaciółki" 16 sezon. Czy Zuza wyjedzie na zawsze, a jej miejsce zajmie Dorotka? 

Ze wszystkich przecieków z planu 16 sezonu serialu "Przyjaciółki" wynika, że Zuza wreszcie odzyska swój dawny wigor i pewność siebie. Praca dyrektora w wiedeńskim oddziale banku sprawi, że znów zobaczmy "dawną", niezwykle przebojową Zuzę, której świat pada do stóp! 

Dzięki nowej pracy Zuza dostanie także szansę na nową miłość. Jak pisaliśmy Zuza pozna bajecznie bogatego biznesmena o twarzy Pawła Małaszyńskiego! To wszystko zobaczymy w 16 sezonie serialu "Przyjaciółki". Czy zaraz potem szczęśliwa Zuza na zawsze wyjedzie i zniknie z serialu?  

Zobacz też: Gwiazda Przyjaciółek ciężko chora. Magdalena Stużyńska przyjęła ostatnie namaszczenie! Co się stanie z Anką w 16 sezonie serialu?

Przyjaciółki sezon 16: Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: Instagram

Ze zdjęć opublikowanych na profilu Sienkiewicz na Instagramie wynika 16 sezonie "Przyjaciółek" wygląda na to, że i Dorotka spełni swoje największe marzenie! Zawsze chciała dostać się do ścisłego grona najlepszych przyjaciółek. Czy wypełni puste miejsce po Zuzie?

Trudno sobie wyobrazić, aby Zuzę mógł zastąpić ktokolwiek, ale jeżeli wyjedzie, być może będzie musiała się zmierzyć z tym Dorotka. Fani polubili bohaterkę, która wprawdzie odbiła męża Indze, ale przeszła przez 15 sezonów tak wielką przemianę, że może już zasłużyła na miejsce w gronie "Przyjaciółek"? Jedno na pewno łączy Zuzę i Dorotkę: co by się nie działo, ostatecznie one dwie zawsze będą górą!

Najnowsze