Przyjaciółki 16 sezon. Dorotka znów będzie sama? Agnieszka Sienkiewicz już na planie - ZDJĘCIE

2020-06-12 12:50 jkk
Przyjaciółki 16 sezon. Dorotka znów będzie sama? Agnieszka Sienkiewicz już na planie - ZDJĘCIE
Autor: Polsat Przyjaciółki 16 sezon. Dorotka znów będzie sama? Agnieszka Sienkiewicz już na planie - ZDJĘCIE

W 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz) znów będzie sama? Gwiazda serialu już jest na planie nowego sezonu, ale obok niej nie widać hydraulika Sławka (Kacper Kuszewski). Czy to oznacza, że i tym razem miłość Dorotki okaże się ulotna? Na pewno nie zmieni się sama Dorotka - kolor płynu do dezynfekcji musi być w kolorze szpilek na planie serialu "Przyjaciółki". Fani kochają Dorotkę właśnie taką. Czy Sławek nie pokocha jej równie mocno?

Przyjaciółki 16 sezon. Czy Dorotka zostanie bez swojego hydraulika Sławka? Zobacz zdjęcia z planu!

W ostatnim, 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" wydawało się, że wreszcie Dorotka trafiła miłość swojego życia. I choć hydraulik Sławek okazał się być facetem z zupełnie innego, niż Dorotki, świata, jej własnie to spodobało się w nim najbardziej. Czy w 16 sezonie serialu Dorotce i ten afekt przejdzie?

Sławek to ciepły, czuły i bardzo opiekuńczy mężczyzna, ale nie polubił sushi. W jednym z ostatnich odcinków serialu "Przyjaciółki" z eleganckiego baru Dorotka wylądowała z nowym ukochanym w budce z kebabem. Wydawał się bardzo szczęśliwa z tej zmiany, ale czy to wytrzyma w 16 sezonie?

Zobacz koniecznie: Gwiazda Przyjaciółek przeszła metamorfozę. Magdalena Stużyńska drastycznie zmieniła wygląd

Dorotka przez cały 16 sezon ukrywała przed Sławkiem swoje bogactwo, a dom i pieniądze tłumaczyła "bogatą ciotką". jednak w ostatnim odcinku sprawa wyszła na jaw i Dorotka przyznała się wreszcie Sławkowi: - Jestem obrzydliwie bogata. Hydraulik, któremu brak może wielkomiejskiej ogłady, ale nie poczucia humoru wówczas odpowiedział z uśmiechem: - Jakoś trzeba będzie z tym żyć... Czy Dorotka zrezygnuje z fajnego faceta dla kolejnego nadętego, ale obytego w "wielkim świecie" bogacza? A może po prostu Sławek przy bliższym i dłuższym poznaniu okaże się nudny?

Pewne jest to, że Dorotka w 16 sezonie serialu "Przyjaciółki" nie zmieni swojego stylu. Na swoim profilu na Instagramie chwali się, że płyn do dezynsekcji jest różowy, jak jej szpilki. Może takiej kapryśnej kobietki prosty hydraulik nie zniesie na dłuższą metę? Przekonamy się niebawem w 16 sezonie serialu "Przyjaciółki"! 

Czytaj też: Przyjaciółki 16 sezon. Zuza zostanie szefem banku i znajdzie prawdziwą miłość! Wróci dawna, silna Zuza

Super Raport 10 VI (Goście: Emilewicz, Hermeliński, Markowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze